AP Tuner
AP Tuner

AP Tuner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Audio Phonics

AP Tuner İndir

AP tuner; gitar gibi telli enstrümanlar çalanlar için mutlaka indirilmesi gereken bir ücretsiz akort programıdır. Ne kadar iyi gitar çalarsanız çalın, başlamadan önce gitarın doğru akort edildiğinden emin olmanız gerektiğini bilirsiniz. Hızlı bir şekilde enstrümanınızı akort etmek ve daha dinç daha kaliteli bir sese ulaşmak için AP tuner indirmenizi tavsiye ederiz.

 

Tecrübeli bir şekilde gitar çalabiliyor olsanız bile akort etme programı kullanmanızda fayda vardır. Sesiniz iyi duysa da, kulağınız iyi olsa da, herhangi bir programa gerek kalmadan kendi akordunuzu yapabilseniz de bu programı indirmenizde fayda vardır. Çünkü manuel olarak gitar akort ederken, teknik anlamda net seslerin ve eşit akort detaylarının ön plana çıkması ve tellerinin yıpranmaması gerekir. Eğer gitar çalmaya yeni başlayanlardansanız zaten böyle bir program arayışına girmişsiniz demektir. O zaman geç kalmayın ve hemen sitemiz üzerinden AP Tuner programını indirin.

 

Programı kullanırken sistemli ve verimli bir şekilde ilerlemelisiniz. Dünyaca ünlü müzisyenlerin bile bazen kullanma ihtiyacı duyduğu AP Tuner programından çok memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Program sayesinde yapacağınız akort size daha verimli ve daha kısa yoldan çözüm sağlayacaktır.

 

Ücretsiz akort programları arasında en iyilerinden biri olan AP Tuner indirmek için tek yapmanız gereken sadece birkaç tıklamadır. Programı kurduktan sonra otomatik olarak açılacaktır. Gitarınızı elinize alıp tellerden çıkan sesleri denemeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PeaZip başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?