AquaSnap
AquaSnap

AquaSnap

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Nurgo Software

AquaSnap İndir

Windows 7 ile birlikte bilgisayarlara eklenen özelliklerden biri olan AeroSnap özelliğiydi. Bu program sayesinde bilgisayarlardaki pencere konumlandırma düzeni daha kolay bir duruma gelmiştir. AquaSnap programı, bilgisayarda bulunan AeroSnap özelliğinin daha ileri seviyeye taşınması durumu. Özellikle Windows 7, Windows XP ve Windows Vista programlı bilgisayarlara Türkçe dil desteği olanağı sağlayan, bellekte çok yer kaplamayan bir yazılım.

 

AeroSnap ile AquaSnap Birbirini Tamamlayan Özellikler

AeroSnap’te bilgisayar ekranındaki pencereyi ekranın sağ ve sol tarafına taşıdığınız takdirde pencere ekranın bir kısmını veya yarısını kapsayacak kadar büyütülüyordu. Pencerenin tam ekran boyutu haline gelmesini istediğiniz zaman ise ekranın üst tarafına sürüklemeniz gerekiyordu. AquaSnap programı ise alt, üst ve köşeleri kapsar hale gelecek vaziyette AeroSnap özelliğini bir adım öne taşımış oluyor.

 

AquaSnap Nedir?

Bir çeşit masaüstü pencere programıdır. Eğer bilgisayarınızın geniş bir ekranı varsa, eş zamanlı birden fazla dosya görüntülemek için pencere açtıysanız bu pencereleri düzgün bir halde görüntülemek amacıyla kullanabileceğiniz bir programdır. Ekrandaki açık olan pencereleri birbiriyle üst üste gelmeden ya da çakışmadan bir hizada olmasını sağlayan bir özelliktir.

 

Bilgisayarınızda bir pencere yönetme programına ihtiyaç duyuyorsanız AquaSnap programını deneyebilirsiniz. Bu program alanında gerektiğinden fazla başarı gösteren bir programdır. Programı bilgisayarınıza önce indirip sonra kurulumunu gerçekleştirerek işlevlerini yerine getirip getirmediğini gözlemleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın belleğinde çok yer kaplamayacağı için hem bilgisayarınızı yormayacak hem de işinizi kolaylaştıracak bir programdır.

 

Bir önceki yazımız olan GameGain başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?