Bandicam
Bandicam

Bandicam

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Bandisoft

Bandicam İndir

Bandicam programı masaüstü ekran içerikleri video ve görüntüleri çekme özelliğine sahip programlardan biridir. Günümüzde online oyunlar ayrı bir öneme sahiptir. Teknoloji oyunlarına gönül vermiş kişilerdenseniz, oyun oynadığınız sırada ekran görüntüleri alıp arkadaşlarınızla paylaşma ihtiyacı duyduğunuza eminiz. Bu şekilde daha fazla rekabet ve daha fazla katılımcı sağlarsınız. Görüntülerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak başarılarınızı sergileyebilirsiniz.

 

Eğer bu paragraf ilginizi çektiyse mutlaka Bandicam indirmenizi söylememiz gerekir. Bandicam indirmek için web sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Basit ve sade bir arayüze sahip olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız bile herhangi bir yardım almaya ihtiyaç duymazsınız.

 

Bandicam için en iyi oyun içi video kaydetme ve görüntü alma programlarından biri olduğunu düşünüyoruz. Gün geçtikçe geliştirilen ve dünya çapında yaygın bir şekilde kullanılan bu programı mutlaka denemelisiniz. Ekran görüntülerinizi ve ekran videolarınızı kayıt ederken sizlere saydam bir pencere açarak görüş alanınızı kısıtlamaz. Bu şekilde oyunlarınızı bir yandan rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Bandicam ile kaydedilen görüntüler çok yüksek kalitededir.

 

Bandicam Türkçe dil desteğine sahip olduğu için hiç zorluk yaşamazsınız. Sizlere çok basit bir platform sunduğundan oyun oynayabilen her yaştan kişi rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca ekran görüntüsü alma ya da video çekmek için kısa tol tuşları atayarak çok hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde kendinizin belirlediği dosyalara otomatik olarak yeni görüntüleri taşıyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ammyy Admin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?