Battlefield 1 İndir
Battlefield 1 İndir

Battlefield 1 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    DICE

Battlefield 1

En başarılı FPS serilerinden olan Battlefield, bu oyunda 1. Dünya Savaşını konu alıyor. Battlefield 1 indir, savaş atmosferini bilgisayarınızda yaşamanızı sağlıyor.

Serinin beşinci oyunu Electronic Arts ve DICE tarafından farklı bir şekilde isimlendirildi. Klasikleşen FPS serilerinden Battlefield’ın beşinci oyunu olan yapım geçmişe giderek adını da ona göre düzenledi. Savaş oyunlarında görmeye alışık olmadığımız birinci dünya savaşına bizleri taşıyan yapım, 1. Dünya Savaşı temasını bizlere sunuyor. Oyunda yaşananları askerlerin gözünden tecrübe edebiliyoruz.

Oyunun senaryosu dahilinde işgal edilen Fransız şehirlerini, Arabistan’ın kurak çöllerini ve İtalya’nın Alpleri’ni keşfediyoruz ve buralarda mücadele ediyoruz. Battlefield 1 bizlere piyade olarak savaşmaya ek olarak hava, deniz ve kara araçlarını da kullanmamıza müsade ediyor. Uçaklar, savaş gemileri, motorlar ve tanklar kullanma şansımız olan araçlar arasında bulunuyor.

Oyunun senaryosu haricinde çok oyunculu modunda arenalarda boy gösterebilir ve 64 kişilik dev savaşlarda rol alabilirsiniz. Serinin önceki oyunlarında gördüğümüz dinamikler bu oyunda da yerini koruyor. Battlefield 1’in güzel yanlarından biri de oyunun Türkçe desteği sunuyor oluşu. Osmanlı Devleti’nin de oyunda bulunduğunu ekleyelim.

Battlefied 1’in geliştiricisi olan DICE, Frostbite oyun motorunun tüm imkanlarını bizlere sunuyor. 2013 senesinde piyasaya çıkan Battlefield 4 hala günün en iyi grafiklerine sahip olan oyunları arasındaki yerini koruyor. Battlefied 1 indir ise daha da gelişmiş özellikler sunuyor.

Battlefield 1 Oyna

Ülkemizin tarihi açısından büyük önemi bulunan Birinci Dünya Savaşı, kurgulanan hikayeler tarih boyunca oldukça dikkat çekici ve gizemli olarak kalmıştır. O günlerle ilgili kanıtların oldukça sınırlı olmasından dolayı 1. Dünya Savaşı’nda yaşananlar nesilden nesile geçerken farklı uluslar tarafından çarptırılmıştır. Oyun yapımcıları günümüze kadar savaş konusunda genelde 2. Dünya Savaşı’nı konu aldı. Birinci savaşın sınırlı silahlarıyla kara kutu gibi olmasından dolayı yapımcılar çekimser kalmıştır. Oyun dünyasının saygın firmalarından olan DICE bunu sona erdirip 1. Dünya Savaşı temasına sahip Battlefield ile karşımıza çıktı.

Genelde çoklu oyuncu modları ile dikkat çeken ve satın alan kişilerin de bu modu kullanmak için oynadıkları Battlefield, ilk defa karşımıza senaryo modu ile çıktı. Battlefield 1 indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilir ve bu tarihi maceranın bir parçası olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan World Of Warcraft: Battle For Azeroth İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • GooglePlay:

    Battlefield 1 İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?