BlueStacks İndir - Android Uygulamaları Bİlgisayarınızda Açın
BlueStacks İndir

BlueStacks İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 1,00 out of 5)
Loading...

BlueStacks, Android işletim sistemini masaüstü bilgisayarlarda kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır. BlueStacks uygulaması, en sevdiğiniz mobil uygulamalarınızı bir Windows bilgisayarınızda kullanmanıza olanak sağlamakta olan dost bir yazılımdır. Doğrudan BlueStacks uygulamasından istifade etmek için örneğin, Angry Birds Space, MYT Müzik, Temple Run, Evernote, My Documents gibi uygulamaları indirebilir veya BlueStacks Cloud Connect Android uygulamasını kullanarak uygulamaları telefonunuzdan hemen senkronize edebilirsiniz. Temelde bu uygulama PC için bir Android emülatörü olarak kullanılır.

 

BlueStacks İndir

Bilgisayarınızda veya tabletinizde Android uygulamaları hızlı ve tam ekran olarak açmanıza imkân veren BlueStacks uygulamasını indirdikten sonra, Cloud Connect ile mobil uygulamayı kullanarak uygulamaları telefonunuzdan BlueStacks’a aktararak hızlı bir şekilde senkronize edebilirsiniz.

  • BlueStacks uygulaması, eski tabletlerde ve eski netbooklarda henüz hızlı çalışmayabilir. BlueStacks, ayrıca önceden yüklenmiş oyunlar ve uygulamalar ile birlikte gelmektedir. Öte yandan bu uygulama, Google Play’den uygulamalar indirmenizi sağlar.
  • Oyun uyumluluğu geliştirmelerinden, hata düzeltmelerinden ve performans iyileştirmelerinden yararlanma olanağı sağlayan BlueStacks, düzgün animasyonlarla hızlı bir şekilde çalışması için ayarlanmıştır. Uygulamadaki sezgisel arayüz sayesinde BlueStacks’ı en son sürüme güncelleyebilirsiniz.
  • BlueStacks uygulamasında, yeni giriş ekranına sahip BlueStacks hesabı oluşturma aşaması tamamen sezgisel ve kolaydır. Uygulamalara dair bildirimleri görüntüleme veya kapatma özelliği sayesinde geniş bir tercih yelpazesi sunan BlueStacks, “Yüksek Performanslı” planı kullanır ve çıktıktan sonra kullanıcının varsayılan güç planına geri döner.
  • BlueStacks App Player, bir Windows veya Mac kullanarak çok kullandığınız mobil uygulamalarınız ile birlikte sevdiğiniz oyunlarınızı tarayıcınızda tam ekranda çalıştırmanıza izin veren mükemmel bir yardımcıdır. Tamamen özelleştirilebilir ortam ve birden fazla işletim sistemi yapılandırması desteği özelliğe sahip BlueStacks popüler sosyal medya platformları, yani Facebook veya Twitter ile çalışmak üzere yapılandırılabilir.

Bilgisayar veya tablet  ile tam bir Android keyfi yaşamak için hemen BlueStacks indirin!

Bir önceki yazımız olan DaVinci Resolve İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?