Bolide Slideshow Creator İndir
Bolide Slideshow Creator İndir

Bolide Slideshow Creator İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Bolide Slideshow Creator, çok basit bir ara yüze sahip slayt oluşturma programıdır. Zamandan tasarruf sağlayan ve güzel slayt gösterisi izletileri oluşturmanızı kolaylaştıran akıllı bir programdır. Bu program, yaz tatilinden, doğum günü partinizden veya arkadaşlarınızın düğünü gibi çeşitli benzer kutlamaların ardından yüzlerce fotoğraf yüklemekten kurtulmanıza yardımcı olur. Bunun yerine tüm fotoğraflarınızı ve daha fazlasını içeren tek bir güzel slayt gösterisi hazırlamanıza destek olur.

Bolide Slideshow Creator Nasıl Kullanılır?

Bolide Slideshow Creator ile bir slayt gösterisi sunumu oluşturmak, sürükle bırak yöntemi ile son derece basittir. Hızlı ve kolay bir şekilde slayt hazırlamanızda size arkadaş olur.
Sunumu görsel olarak daha çekici hale getirmek için fotoğraflara yorum ekleme seçenekleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz geçiş efektlerinin sayısı oldukça fazladır. Aynı zamanda slayt müziği eklemek bir sürükle ve bırak yapmak kadar kolaydır.

Çeşitli dosya türlerine dışa aktarma imkanı sunan Bolide Slideshow Creator, teknik bilgi gerektirmeyen bir sezgisel arayüze sahiptir. Değişiklikleri görüntülemek için önizleme penceresini kullanabilirsiniz. Bitmiş sunumu MKV, WMV veya AVI dosya biçiminde dışa aktarabilirsiniz ve Facebook, Twitter gibi platformlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Bunun için Dosya> Farklı Kaydet’i tıklamak ve sonuçları AVI, WMV, MKV videosu olarak dışa aktarma seçeneğine tıklamak yeterlidir.

Bolide Slideshow Creator İndir

Bolide Slideshow Creator programı oldukça sezgiseldir, son derece basittir; problem yaşamanız durumunda uygulama hakkında herhangi bir soru sormak için sitemizdeki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz uygulamanın yüklenmesi ve kaldırılmasıyla ilgili de herhangi bir sorun yaşanmaz. Eğer siz de bu şartlarda bir slayt hazırlama programı arıyorsanız, hemen şimdi Bolide Slideshow Creator indirmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Powtoon İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?