Bolide Slideshow Creator İndir
Bolide Slideshow Creator İndir

Bolide Slideshow Creator İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Bolide Slideshow Creator İndir

Bolide Slideshow Creator programını kullanarak rahatlıkla slayt sunumları hazırlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan programda sunumlarınızı hazırlarken hiç zorlanmayacaksınız. Üstelik program tamamen ücretsiz!

Kullandığınız cihazdaki görselleri ve fotoğrafları kullanarak video sunum ve slayt hazırlamanız için hizmet veren programlardan olan Bolide Slideshow Creator, Windows’un tüm sürümleriyle problemsiz bir şekilde çalışıyor. Programın arayüzü kullanıcı dostu olduğu için ister bireysel, ister kurumsal çalışmalarınızda tercih edebilirsiniz. Kolay kullanımı ve ücretsiz lisansı ile herkes için ulaşılabilir bir yazılım olan Slideshow Creator, Türkçe desteği ile ön plana çıkıyor.

Bolide Slideshow Creator

Bolide Slideshow Creator programını kullanarak hazırlayacağınız slaytları isterseniz programın arayüzündeni formatları kullanarak kaydedebilir, WMV, MKV ve AVI gibi formatları da tercih edebilirsiniz. Farklı kullanım özellikleri ve alanları bulunan program ile ilgili sorunlarınızı da internet üzerindeki forum ve bloglarda çözebilirsiniz. Gündelik hayatınızda veya kurumsal faaliyetleriniz için bir video slayt programı ihtiyacınız bulunuyorsa Bolide Slideshow Creator’ı deneyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CS:GO Free Edition İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?