BS Player
BS Player

BS Player

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    BS.Player

BS Player İndir

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok program bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunulmaya devam ediyor. Son olarak müzik ve ses sistemleri bazında çalışan BS Player programı bilgisayar severler tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor. Program açıklanan özelliklerine göre değerlendirildiğinde ses veya video gibi küçük boyutlu şeyleri çevirerek daha kaliteli bir ses olanağı ortaya koyan bir sistem olarak ön plana çıkıyor. Sistem bu sayede kısa bir süre içerisinde boyutu ne olursa olsun elde edilen veriyi çevirerek daha kaliteli bir çıktıya dönüştürebilme hizmetini verir.

 

Kullanıcılar tarafından internet aracılığı ile BS Player indir seçenekleri kullanılarak küçük boyutlu olmasından dolayı hızlı bir şekilde bilgisayarlarına kurabilirler. Program DivX şeklinde uzantıya sahip olan müzik veya videoları oynatma kabiliyeti olan bir program olarak büyük beğeni kazanmaya devam ediyor. Bunun yanında program videolarda yer alan alt yazılar kısa bir sürede tanıyarak ona göre işleme almasıyla kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde talep görüyor.

 

Bunun yanında birçok uzantıya sahip olan ses veya video gibi büyük boyutlu programlar sayesinde çalıştırılır. Sistem tam anlamıyla bir çevirici görevi görür. Birçok ses uzantısını anında yanıtlayarak program tarafından çevrilme işlemi yapılır. Kullanıcıların BS Player nedir gibi soruların cevabını programın indirilmesi sonucunda dil desteğinden faydalanarak kısa bir sürede çözebilirler. Program birçok dili barındıran zengin dil seçeneği ve küçük boyutlu olmasından dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilen bir program olarak ön plana çıkmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan AquaSnap başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?