BumpTop
BumpTop

BumpTop

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Bump Technologies

BumpTop İndir

Dünyada gelişen teknolojik ürünler ile birlikte bu alanda yapılan çeşitli programlar kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde talep görüyor. Son olarak masa üstü bilgisayar kullanıcılarının kullanımına sunulan BumpTop programı ile üç boyutlu bir görsellik elde edilmesi mümkün hale gelmiştir. Programın Windows Vista ve XP işletim sistemlerinde kullanılmaya başlanılması ile birçok insan tarafından programın özellikleri araştırılmaya başlanıldı.

 

Öncelikle BumpTop nedir gibi soruların karşılığı cevap bulmaya devam ediyor. Söz konusu program aracılığı ile ekran üç boyutlu ve derinliği olan bir kavram olarak ortaya çıktı. Elde edilen grafikler ve simgelerin çeşitlendirmesi ile kullanıcılar daha güzel bir yönetimi mümkün hale getirebiliyor. Program sayesinde birçok dosya ve çeşitli kısa yollar çeşitli geometrik şekiller ile hazırlanarak çeşitli kullanımlara sunuluyor. Sıralama yapılarak kullanılan programda elde edilen veriler adeta bir kitap sayfası gibi kullanılabiliyor.

 

Bunun yanında programın en büyük özelliklerinden birisi de elde edilen bilgisayar simgelerine bir dosyanın tutulup atılarak sonlandırılabilmesi olarak ortaya çıkıyor. Bunun yanında simgelerin boyutlarında da değişim hakkı bu sayede kullanıcılara tanınmıştır. Mevcut BumpTop indir gibi seçeneklerin sağlam kaynaklı sitelerden bulunabilir. Bu imkan dahilin de sosyal ağların kısa yol tuşları da daha etkin bir şekilde kullanılabiliyor. İstenilen simgenin direkt olarak masa üstüne asabilme imkanını elde edilebildiği gibi dosya yığınlarını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CrystalDiskMark başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?