Camtasia Studio
Camtasia Studio

Camtasia Studio

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    TechSmith

Camtasia Studio İndir

Camtasia Studio,tamamen ücretsiz bir şekilde video editleme hizmeti sunan bir programdır. Günümüzde video içerikleri üretmek oldukça revaçta olunca, bu videoları düzenlemek için ihtiyaç duyulan da video editleme programı oluyor.
Özellikle Youtube kanalınız varsa, kaliteli işler çıkarmak istiyorsanız ve bilgisayar olarak da Apple kullanmıyorsanız bu program çok işinize yarayabilir. İster telefonunuzla ister profesyonel kameranızla yani her çözünürlükteki videoyu Camtasia Studio ile kolayca düzenleyebilirsiniz.
“Camtasia Studio programı nasıl kullanılır?” sorunun cevabını internette bulabilirsiniz. Program içerisindeki tüm işlevleri öğrenmek istiyorsanız internet üzerinde ücretsiz olarak anlatılan program kullanım videolarını izleyebilirsiniz. Böylece Camtasia Studio programı hakkında fazla detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yeterli bilgiye sahip olduktan sonra ise videoları üzerindeki yapmak istediğiniz değişiklikleri hızlı bir şekilde yapabilir ve yeni videolarınızı kaydedebilirsiniz.

 

Devir blog okuma değil video izleme devri olduğundan, videolarıyla ön plana çıkmak isteyen kişilere büyük sorumluluk düşüyor. Takipçileri tarafından beğeni alması için videoları güzel ve sıkıcı olmayacak şekilde editlemeleri gerekiyor. Çünkü videoların ham hali artık dikkat çekmiyor. İşte bu işe Camtasia Studio ile başlayabilirsiniz. Çünkü kullanımı oldukça kolaydır. Bu program ile edindiğiniz tecrübelerle belki daha kapsamlı ücretsiz video editleme programlarını daha sonra sitemizden indirmek isteyebilirsiniz.

 

Hemen kullanmaya başlamak için yapmanız gerekenler, Camtasia Studio indir butonuna tıklayıp bilgisayarınıza indirmek ve çalıştır diyerek programı kurmaktır. Daha sonra düzenlemek istediğiniz video dosyasını seçebilir ve yepyeni bir içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan GreenShot başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?