CCleaner
CCleaner

CCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Piriform Ltd

CCleaner İndir

CCleaner çok sevilen sistem temizleme ve bakım programlarından biridir. Daha önce denememiş olsanız bile mutlaka arkadaşınızın bilgisayarında CCleaner programı olduğunu görmüşsünüzdür. Eğer sürekli bilgisayar kullanan biriyseniz bilgisayarınızın performansını düşürmemek adına bu tarz programlar kullanmak işinize yarayacaktır.

 

CCleaner; zamanla yavaşlayan ve işlem yapma gücünü kaybeden bilgisayarların dostudur diyebiliriz. Bu program sayesinde bilgisayarınızı ilk günkü gibi hızlı ve daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. CCleaner kurulumunu gerçekleştirdikten itibaren bilgisayarınızın ne kadar hızlandığını görebilirisiniz. Çünkü bu programın bünyesinde performansa yönelik bakım araçları mevcuttur.

 

CCleaner indirmek için web sitemiz superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Tamamen ücretsiz CCleaner indirme işlemini bu sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik CCleaner kullanımı çok basittir. Sade bir ara yüze sahiptir. İlk defa kullanacak olsanız bile hiç yardım almadan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. CCleaner Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.  Windows 2000 işletim sistemi ile uyumlu olan bu program ortalama 5 MB yer kaplamaktadır.

 

Programın ara yüzünde Windows ve Uygulamalar olmak üzere iki adet sekme vardır. Windows sekmesinden taramalar yaparak bilgisayarınızda gereksiz yere yer kaplayan çerezleri, programları temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamalar bölümünde ise tarayıcınız ve bilgisayarınızda kurulu olan programlar tarafından yüklenen yani hiç kullanılmayan programları temizleme işlemini yapabilirsiniz. CCleaner sistem temizleme programından çok memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Temiz ve bakımlı bir bilgisayara sahip olmayı kim istemez ki?

.

 

Bir önceki yazımız olan Wise Care 365 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?