Cfosspeed
Cfosspeed

Cfosspeed

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    cFos Software

Cfosspeed İndir

Cfosspeed bilgisayarınızı düzenleyerek hızının düşmesini engelleyen programlardan biridir. yani bilgisayarınızdaki düzeni sağlayarak size yardımcı olur. Bu programı bir defalığına indirip bilgisayarınıza kurarsanız, program gelen giden verilerinizi düzenleyerek açtığınız programlar arasında öncelik sıralarını belirleyecek ve belirli bir düzen içinde sırasıyla aktifleştirecektir. Özellikle de eski bir bilgisayarınız varsa ve yeni programlar yüklerken çekiniyorsanız Cfosspeed indirmeniz gerektiğini söylemeliyiz.

 

Cfosspeed indirdiğiniz yeni dosyaların önceden indirmiş olduğunuz programlarınızı etkilememesi için kullanacağınız bir program türüdür. Program kalibre etme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla Microsoft Office gibi programlarınız ve diğer programlarınızda saniyelik de olsa gelen giden verilerin birbirini etkilememesi için çaba gösterir. Böylece programlarınızdan ve kullandığınız internetinizden en iyi verimi alırsınız.

 

Eğer bilgisayarınıza yeni dosya indirirken yavaşlatacağı şüphesine kapılıyorsanız ya da kesinlikle ihtiyaç duyduğunuz programı indirmek için eski programlarınızdan silmek zorunda kalıyorsanız öncelikle Cfosspeed programını kullanarak işe başlamalısınız. Bilgisayarınız birden fazla programı çalıştıramayacak kadar düşük kapasiteli olsa bile bu program onları açarken bir sıraya koyacağı için bilgisayarın hızını yavaşlatmadan size yardımcı olacaktır.

 

Gelen giden veriler arasındaki trafiği düzenleyen bir program sadece eski bilgisayara sahip olanlar için değil aynı zamanda kaliteli bilgisayarında çok hızlı işlemler yapan ve aynı anda 3-4 programı birden kullanan bilgisayar kullanıcıları için de gereklidir. Toplam boyutu 2 MB’ı bile bulmayan bu program bilgisayarınızda neredeyse yokmuş gibi davranacaktır. Cfosspeed indirmek için indir butonuna basmanız ve kısa sürede indikten sonra çalıştır demeniz yeterlidir. Burada size önemli bir tüyo verelim. Programı kurarken internet bağlantınızı kesin ve öyle dosyayı kurun.

 

Bir önceki yazımız olan Poweriso başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?