Charles
Charles

Charles

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Karl von Randow

Charles İndir

Charles; pek çok özelliğe sahip bir Proxy programıdır. Bu program sayesinde internet ortamında yaptığınız veri gönderim ve alımları kaydederek yönetebilirsiniz. Bu neden mi işinize yarar? İnterneti kullandığınız zaman tarayıcı ile sunucu arasındaki veri akışını takip etmeniz oldukça zordur. Bazen karşılaştığınız hataların kaynağını çözmek için de bir Proxy programına ihtiyacınız vardır. Çünkü Charsles programı bu tür hataları çözmek için size yardımcı olur.

 

Aynı zamanda Charles indirerek oyunlarınızda hile yapabilirsiniz. Özellikle Facebook oyunlarında hile yapmak ve anında arkadaşlarınızın önüne geçmek sizi mutlu edecektir. Browser tabanlı oyunlarda Charles ile kolayca hile yapabilirsiniz.

 

Charles ile neler yapılabilir?” derseniz hemen cevaplayalım. Dediğimiz gibi bazı sitelerde oyun hileleri yapabilirsiniz. Bilgisayarda güvenli bağlantı kuraraı SSL Proxy kullanabilirsiniz. Ajax programını derleyebilirsiniz. http sürelerini öğrenebilirsiniz. Farklı özellikteki girdi ve çıktıları kontrol altına alabilirsiniz. Programda talep edilen her türlü işlemi tekrar edebilirsiniz.

 

Charles programının ekran kalitesi hakkında da biraz konuşalım. Charles programının ekran görüntüsü kurulum aşamasında yüklenir. Ekran görüntüsü ile öncelikle programın önizleme özelliği ile program hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bununla ilgili diğer konuları internetten aratmanızı tavsiye ederiz.

 

Proxy ayarlarını da çok iyi şekilde optimize edebilme özelliği bulunan ekran görüntüsü ücretsiz ve sınırsız şekilde kullanılabilir. Ekranın kaliteli olmasından dolayı ücretsiz ekran yakalama programı için ek olarak java programını indirmenize gerek kalmaz. Öyleyse hemen Charles indirin!

 

Bir önceki yazımız olan Proshow Producer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?