Color Cop
Color Cop

Color Cop

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    colorcop

Color Cop İndir

Color Cop bir çeşit renk seçme programıdır. Bu program ile istediğiniz bir icondan, fotoğraftan, resimden, bölgeden, ekrandan ya da farklı yerlerden büyüteç yardımıyla nokta merkezli olarak renk seçebilirsiniz. Eğer renkler ilgi alanınıza giriyorsa gelin Color Cop programını birlikte tanıyalım.

 

Color Cop programı özellikle tasarımcılar ve webmaster’cılar için harika bir programdır. Bir rengi hangi dosyanın içinde beğenirseniz beğenin bu program sayesinde o renge ulaşabilirsiniz. İstediğiniz tüm renklerin kodlarını alıp kullanabilirsiniz.

 

Color Cop Türkçe dil desteği de olduğu için kullanımı çok zevklidir. Color Cop indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sade ve basit arayüze sahip olduğu için programın kullanımı çok kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız dahi kısa süre içinde rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde hiç yardım almaya gerek duymadan, işlemleri nasıl yapmanız gerektiğini çözebilirsiniz.

 

Programı biraz daha ayrıntıya girerek anlatalım. Program menüsünde bir büyüteç göreceksiniz. Bu büyüteç en ufak çizginin bile renk kodunu alıp size iletir ve o rengi kullanmanızı sağlar. Beğendiğiniz tüm renkleri sitenizde, tasarımlarınızda ya da kullanmak istediğiniz farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Color Cop pek çok programlama dilini destekler. HTML, Delphi, PowerBuilder, Visual Basic Hex, ve Visual C++ bu dillerden başlıcalarıdır. “Color Cop renk seçme programı nasıl kullanılır?” diye soracak olursanız şu şekilde cevaplayabiliriz. Renk seçme iconuna basılı tutarak beğendiğiniz rengin üzerine gelin ve parmağınızı tuştan çekin. Size verdiği kodu istediğiniz yerde kullanın.

 

Bir önceki yazımız olan AMD Gaming Evolved başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?