Cuteftp
Cuteftp

Cuteftp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    GlobalScape

Cuteftp İndir

Cuteftp görevini başarıyla yerine getiren dosya transfer protokollerinden biridir. Son derece gelişmiş bir sürüme sahiptir. Bu program bilgisayarınız ile sunucunuz arasında bir bağ kurup dosyalarınızın sunucunuza aktarılmasını sağlar.

Cuteftp adı üzerinde bir çeşit FTP programıdır. Cute FTP indirmek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Basit ve sade arayüzü sayesinde Cute FTP kullanımı çok kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız bile hiçbir yardım istemeden çok kısa sürede programın nasıl çalıştığını çözebilir ve veri aktarımı yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Cute FTP ücretsiz olduğu için de en çok tercih edilen FTP programlarından biridir. Web sitenize dosya upload etmek için çok rahat bir şekilde bu programı kullanabilirsiniz. Üstelik dosyalarınız isterse çok büyük boyutta olsun Cute FTP programı her türlü dosyayı hızlı ve güvenli bir şekilde sunucunuza aktarım işlemini başarıyla gerçekleştirecektir.

 

Cuteftp programı pek çok güzel özelliklere sahiptir. Genel olarak bunları şu şekilde sıralayabiliriz. Web sayfalarınızı FTP sunucularınıza yüklemek için kullanabilirsiniz. Çalışma dosyalarınızı FTP sunucularınıza taşıyabilirsiniz. Fotoğraf, müzik, resim ya da video gibi mutlimedia dosyalarınızı da bu program ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz hatta bilgisayarınızdan sunucularınıza upload edebilirsiniz. Kritik sistem dosyalarınızı yedekleyebilir onları sunucunuza aktarabilirsiniz. Unutmayın, dosyalarınız hangi boyutta olursa olsun güvenli bir şekilde işlemleri gerçekleştirecektir.

Cuteftp’yi daha fazla yakından tanımak için hemen indirin ve kullanmaya başlayın. Kolay kullanıma sahip olduğu için çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan IRBoost Gate başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?