DaVinci Resolve İndir
DaVinci Resolve İndir

DaVinci Resolve İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

DaVinci Resolve, dünya çapında filmlerde ve TV yapımlarında kullanılan profesyonel video düzenleme ve renk düzeltme programıdır. Bu yeni başlayanlar için biraz detaylı bir görünüme sahip bir programdır, ancak bazı düzenleme deneyimleriniz varsa ara yüz yeterince tanıdık gelecek ölçüde sezgiseldir. Verimli bir ara yüze ve her zamankinden daha hızlı çalışmanıza yardımcı olacak devrim niteliğinde yeni araçlara sahip alternatif bir düzenleme sayfasıdır. Kesim sayfası, içe aktarmanıza, düzenlemenize, kırpmanıza, geçişler, başlıklar eklemenize, renklerle otomatik olarak eşleşmenize, sesi birleştirmenize olanak tanır.

DaVinci Resolve Programı

Videoları medya havuzuna alıp bir zaman çizelgesine ekleyip klipleri kırpıp veya düzenleyip geçişler, efektler, metinler ekleyebilirsiniz. Multicam düzenleme başka bir işlevsel özelliktir. Birden fazla klip dosyası içe aktardığınızda sesleri otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Resolve‘in renk derecelendirmesi, programı öne çıkaran husustur. Kaliteli renk araçları, renkleri adeta bir illüzyonist gibi değiştirmenize olanak sağlar. Sadece RGB kaydırıcılarını sürüklemekten öte, gerçek zamanlı olarak eğriler oluşturabilir ve ayarlayabilir, çekimleri eşleştirebilir ve dengeleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda acemi kullanıcılar için kullanımı ciddi şekilde karmaşık hale getirebilse de; kısa sürede alışabilirsiniz.

DaVinci Resolve Studio ayrıca çok kullanıcılı işbirliği için tasarlanan iyi bir çözüm programıdır; editörler, asistanlar, renkçiler, VFX sanatçıları ve ses tasarımcıları aynı projede aynı anda çalışabilir.

DaVinci Resolve İndir

DaVinci Resolve, olağanüstü renk derecelendirme özelliklerine sahip, 250’den fazla yerleşik araca sahiptir. 8K düzenleme, renk düzeltme, görsel efektler gibi özelliklerle oldukça yetenekli bir video düzenleyicidir. Ortalama 1.48 GB olarak indirebileceğiniz DaVinci Resolve ile tek bir tıklamayla anında düzenleme, renk, efektler ve ses arasında geçiş yapabilirsiniz. Mac OS X’te kullanılabilir. Siz de bu özelliklere ve işlevselliğe sahip bir program arıyorsanız hemen DaVinci Resolve indirin!

Bir önceki yazımız olan Ezvid İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?