Defraggler
Defraggler

Defraggler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Piriform Ltd

Defraggler İndir

Defraggler bir çeşit disk birleştirme ve disk temizleme programıdır. Eğer siz de bilgisayarınızın performansından memnun değilseniz ve hızlandırmak için çözümler arıyorsanız sabit diskinizde bir düzenleme yapabilirsiniz. Bu program sizin işinizi görecektir, isterseniz Defraggler programını daha yakından tanıyalım.

 

Günümüzde teknoloji ilerledikçe normal sabit sürücülerin yerini daha iyi performans gösteren SSD Diskler (Katı Disk) almıştır. Defraggler programı pek çok fonksiyonu sayesinde bilgisayarınızın diskinde iyileştirmeler yapabileceğiniz bir programdır. Defraggler Türkçe dil desteği de olduğu için kullanımı çok zevklidir. Defraggler programı ücretsiz olduğu için rakipleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır.

 

Defraggler indirmek için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sade ve basit arayüze sahip olduğu için programın kullanımı çok kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız dahi kısa süre içinde rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde hiç yardım almaya gerek duymadan, işlemleri nasıl yapmanız gerektiğini çözebilirsiniz.

 

Programın pek çok yararlı özellikleri bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz. Programın hareket sekmesindeki klasörü birleştir seçeneği ile istediğiniz klasörleri birleştirebilirsiniz. Disk birleştirme ve temizleme işlemini yapabilirsiniz. Disk birleştirme yaparken anlık olarak yüzde kaç ortanda işlem yaptığını ve tahmini kalan süreyi görebilirsiniz. Zamanlama özelliği sayesinde istediğiniz gün ve saatte disk birleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Programın tam sürümü için cüzi miktarda para ödemeniz gerekmektedir. Ücretsiz versiyonu ile programdan memnun kalıp kalmayacağınızı anlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Color Cop başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?