DeviantArt İndir
DeviantArt İndir

DeviantArt İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

DeviantArt İndir

DeviantArt indirdikten sonra istediğiniz an sanatsal çalışmalarınızı çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz. DeviantArt, sanatçılar ve sanat meraklıları için hazırlanmış bir sosyal platformdur.

DeviantArt, sanatsal çalışmalara meraklı olanlar için hazırlanmış olan DeviantArt’ı Windows işletim istemini kullanan cihazlarda kullanabilirsiniz. Amatör olarak sanatla ilgileniyor olsanız bile sanat severlerle sürekli iletişim halinde kalıp, çalışmalarınızı paylaşabiliyorsunuz. Sanat sever kişilerle sürekli etkileşim kurabildiğiniz platformu internet tarayıcınız üzerinden de kullanabiliyorsunuz. Resmi uygulamasını indirip ister tablet, ister telefonunuzdan da çeşitli çalışmaları incelemeyi devam edebiliyorsunuz. Tüm platformlardan DeviantArt’ın tüm içeriğine erişmek mümkün.

Sanatçı ve sanatla ilgilenen kişileri tek noktada toplayan DeviantArt’ın Windows platformu için hazırlanan uygulaması üzerinden sitenin tüm özelliklerini kısıtlama olmadan kullanabiliyorsunuz.

DeviantArt Kullanımı

Sanat üzerine kurulu olan çevrimiçi topluluk sitesi olan DeviantArt, ilk kez 2000 senesinde dünyaya merhaba dedi. DeviantArt’ta; Dijital sanatlar, fotoğraflar, film yapımı, edebiyat, flash, geleneksel sanatlar ve uygulamalar için temalar gibi kategoriler bulunuyor. 2013 senesinde paylaşılan rapora göre sitenin 25 milyondan fazla üyesi bulunmaktadır. Siteyi haftalık ortalama 3.8 milyon kişi ziyaret ediyor.

DeviantArt sitesinde bulunan sanat kategorilerinde anime çizimlerden, gerçekçi vücut çizimlerinden yağlı boyalara kadar türlü türlü çalışmaları görebiliyorsunuz. Site üzerinde bir keşfe çıkıp, aradığınız her şeyi bulabilir ve beğendiklerinizi kendi koleksiyonunuza aktarabilirsiniz. Site üzerinde eğitim veren paylaşımlar da bulunuyor.

Site içerisinde çalışmalarınızı haftada 25 milyon kişinin ziyaret ettiği bir topluluğa sunabilirsiniz ve aktif üyelerin bulunduğu gruplara dahil olabilirsiniz. Sanatsal çalışmalarınıza yapılan yorumları dikkate alıp, portföyünüzü geliştirebilir ve iş imkanları ile karşılaşabilirsiniz. DeviantArt’ı topluluğun içinde topluluk olarak tanımlanabilecek olan platform, profilinizi yarattıktan sonra sizi sosyal grupların içine çekiyor ve daha spesifik kitleye hitap edebiliyorsunuz.

Ofisiniz veya evinizi orijinal sanat eserlerinin bulunduğu bir yer haline getirmeyi düşünüyorsanız ve bunu uygun fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız DeviantArt, sizin için doğru platform. Bu sitede sadece tablolar değil, neredeyse her kategoride alıcıların ilgisini çekebilecek ürünler bulunuyor. İstediğiniz ürünü site üzerinden alabilir ve satabilirsiniz.

DeviantArt indirip, içeriklerinizi farklı topluluklarda paylaşmak için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Calibre İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?