DiskDigger
DiskDigger

DiskDigger

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Dmitry Brant

DiskDigger İndir

DiskDigger programı ücretsiz dosya kurtarma programı çeşitlerinden biridir. Bu program sayesinde videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziklerinizi geri getirmek için kullanabilirsiniz. DiskDigger rakiplerine göre güçlü özelliklere sahiptir. Bu özellikleri tanımak için yazımızı okumaya devam edin.

 

Bazı zamanlar yanlış kısayol kullanımları, bir anlık dalgınlık gibi nedenlerle çok sevdiğiniz ya da saklamak istediğiniz dosyalarınızı yanlışlıkla silebilirsiniz. Son pişmanlık fayda etmez kuralını bu dosya geri getirme programları sayesinde yıkıyoruz. Çünkü DiskDigger kullanarak silinen dosyaları bilgisayarınıza geri yükleyebilirsiniz.

 

Programın en güzel özelliklerinden biri sadece bilgisayarınızdaki değil USB bellek, SD kart, Memory Stick cihazlarındaki silinmiş dosyalarınızı da kurtarma özelliğine sahiptir. Özellikle flash belleklerden virüsler yüzünden silinen fotoğraflara geri kavuşmak harika olmaz mı? Ayrıca DiskDigger programı taşınabilir olarak çalışma özelliğine sahiptir. Kurulum yapmadan da çalıştırabilirsiniz.

 

DiskDigger indirmek için web sitemiz www.superygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Programı ilk defa kullanacak olsanız bile hiç zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Basit ve sade ara yüzü sayesinde neler yapmanız gerektiğini rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. DiskDigger Türkçe dil desteği sayesinde size ekstra kullanım rahatlığı sunar.

Eğer siz de bilgisayarınızda, flash belleklerinizde, SD kartlarınızda kısacası hafıza özelliği taşıyan cihaz ve aletlerinizde yanlış işlemler yapmanızdan, çok dalgın olmanızdan dolayı sorunlar yaşıyorsanız DiskDigger işinizi kolaylaştıracaktır. Bilgisayarınıza kurulum yapma zorunluluğunuz olmadığını unutmayın. 1 MB bile yer kaplamayan bir programdır.

Bir önceki yazımız olan Hangouts başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?