Dotvpn
Dotvpn

Dotvpn

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Smart Security Ltd.

Dotvpn İndir

Dotvpn son zamanlarda sıklıkla yaşadığımız web sitelerine erişim engeli yüzünden kullanılan bir vpn programıdır. Eğer siz de girmek istediğiniz sitelere giremediğiniz zaman ne yapmanız gerektiğini biliyorsanız hemen bir vpn programı indirin. Özellikle ülkemizde bazı web sitelerine giriş normal bir şekilde yasaklandığı için kullanıcılar mecburen bir vpn uygulamasına ihtiyaç duyuyor. Dovpn de tercih edilesi seçeneklerden biridir.

 

Dotvpn; vpn kırma konusunda sorunsuz bir şekilde hizmet verir ve güvenilirdir. Dotvpn programına sahip olmak için bilgisayarınızda internet bağlantısının olması yeterlidir. Web sitemiz www.superuygulama.com üzerinden Dotvpn indirme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Programın boyutu oldukça küçük olduğundan bilgisayarınızda yer kaplayıp hızını düşürme konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. İndirme bittikten sonra programı çalıştırıp kolayca kurulum talimatlarını izleyerek kısa sürede halledebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Yani ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Hemen istediğiniz sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Dotvpn programı kullanıcıların farklı ülke sunucularından sorunsuz bir şekilde sitelere erişim sağlamaktadır. Ondan fazla ülke sunucu desteği ve sınırsız bant genişliğine sahip olması sayesinde çok rahat bir şekilde tüm sitelere giriş yapmayı sağlayan ve tamamen ücretsiz olan bu vpb programı indirilebilecek en güzel tercihler arasındadır. Programın ekstra avantajlarından faydalanmak isterseniz, mesela girmek istediğiniz sitede daha hızlı surf yapmak için ücretli versiyonunu da kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Andy başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?