Dumpper
Dumpper

Dumpper

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Dumpper

Dumpper İndir

Dumpper, son zamanların gözdesi olabilecek bir programdır. Dumpper nedir mi? Bu program WIFI (kablosuz ağ) şifrelerini bulmak ya da geri getirmek için kullanılan harika bir programdır. Tamamen ücretsiz Dumpper indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u  tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Dumpper programının kurulumu oldukça kolaydır. İndir butonuna bastıktan sonra indirme işlemini gerçekleştirin. İndirilenler klasöründen ya da aşağıda oluşan indirilenler sekmesinden programa farenizin sol tuşuyla bir defa tıklayın ve çalıştır diyin. Karşınıza çıkan basit komutları ilerleyin. Daha sonra ise kablosuz ağlardaki internet şifrenizi bulmak için WIFI ağları tarama işlemini başlatın. Bu şekilde Dumpper programı WIFI ağının şifresini size göstermiş olacaktır.

 

Programın Türkçe desteği olmadığı için biraz daha ayrıntılı bir şekilde açıklama yapmak isteriz. Dumpper indirip çalıştırdıktan sonra programı başlatın. WPS menüsünden Todas Las Redes sekmesini seçerek Start ile tarama işlemini başlatın. Ardından Dumpper programı size bulmuş olduğu yeni olan kablosuz WIFI ağları listesini karşınıza çıkartacaktır. Siz de istediğiniz WIFI ağını seçerek Iniciar Jump Start butonuna tıklayarak kablosuz ağın şifresini bulması için onay vereceksiniz. Bu şekilde işlemi kolayca tamamlamış olacaksınız.

 

Wifi şifre bulma programı özellikle evine henüz kablosuz ağ bağlatamamış olan internet kullanıcıları için çok yardımcı bir programdır. Programın İngilizce olması canınızı sıkmasın. Gördüğünüz gibi birkaç tıklama hamlesiyle kolayca sona ulaşıyorsunuz. Bir süre sonra ezberden programı kullanabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Tuneup Utilities başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?