Easy Cut Studio
Easy Cut Studio

Easy Cut Studio

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    EasyCutStudio

Easy Cut Studio İndir

Gelişen teknolojik gelişmeler ışığında birçok bilgisayar kullanıcısı çeşitli programlardan yardım alarak iş ve işlemlerini tamamlamaya çalışıyor. Bu programlardan sonuncusu ise yakın bir zamanda kullanıma sunulan Easy Cut Studio olarak ortaya çıkmıştır. Söz konusu program birçok bilgisayar kullanıcısı ile birlikte mevcut uzantılı bir veride şekilli bir şekilde kesme işini yapar. Bu program vesilesi ile kullanıcılar elde ettikleri veya kendi hazırladıkları bir veri üzerinde kesim konusunda yardımcı olur.

 

Bunun yanı sıra programı kesme amacıyla kullanılması ile birlikte başka amaçlar ile de kullanma imkanı elde edilebilir. Özellikle grafik editörleri tarafından yoğun bir şekilde kullanılan yazılı verilerde de kesme işlemi uygulanabilir. Özellikle bu alanda çalışan çizim programcıları tarafından kullanılan program sayesinde logo, yazı, çizim gibi alanlarda yoğun bir şekilde Easy Cut Studio programı işinize yarayacaktır.

 

Elbette söz konusu programın indirilmesi gerekir. Bu nedenle Easy Cut Studio indir seçeneğini elde edebileceğiniz orijinal sitelerden programın indirilmesi ve kısa bir sürede kurularak kullanıma alma olanağını elde edebilirsiniz. Programın ne gibi işlemlerde ve uzantılarda kullanılabileceği gibi soruların yanıtı yine programın içerisinde yer alıyor. Özellikle kullanıcıların Easy Cut Studio nedir veya ne işe yarar gibi soruların oluşturulması ile çizim veya kesim programları sınıfında kullanıldığı tespit edilmiştir. Mevcut PDF, SVG, Al, PLT, EPS, DXF ve bunun gibi daha fazla dosya uzantılı verileri hem dışarı hem de içeri aktararak yeniden işleme olanağını elde edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan FastStone Image Viewer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?