Epic Pen - Çizim Programı | Süper Uygulama Epic Pen - Çizim Programı | Süper Uygulama
Epic Pen – Çizim Programı

Epic Pen – Çizim Programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Tank Studios

Epic Pen İndir

Epic Pen adlı uygulama Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayarlar için sunulmuş masaüstü çizim yazılımıdır. Epic Pen adlı program sayesinde web sitesi, resim, video, oyun gibi ekran görüntülerinin üzerlerine çizim yapabilirsiniz.

Uygulama PC platformu için geliştirilmiş olsa da rakiplerinden farklı olarak masaüstüne direkt çizim yapmanızı sağlıyor. Programın kendi arayüzü bulunmuyor. Programı açtığınız anda ekrandaki görüntünün, dökümanın, oyunun veya videonun üstünde keyfinize göre şekiller çizebiliyor, belli etmek istediğiniz noktalara dikkat çekebiliyorsunuz.

Çizim işlemi için highlighter, kalem gibi araçlar sunan uygulama renkleri rahatça seçmenize de imkan tanıyor, farklı bölgeleri farklı şekillerde de boyamanız mümkün. Bir yeri istemeden boyarsanız veya çirkin gözüktüğünü düşünürseniz silgi aracıyla hatanızı toparlamak son derece basit.

Aktif olduğu sürede bilgisayarın donanımlarını en verimli şekilde kullanan uygulama, bilgisayarınızda bir yavaşlama veya bir probleme neden olmayacaktır. Bunun dışında kurulum esnasında yapılması, dikkat edilmesi gereken bir detay olmadığından kurulum süreci hızlı ve basit geçiyor.

Ekranın üzerine yaptığınız işlemleri kaydetmek isterseniz program video veya resim dosyası olarak kaydetme seçeneği sunmuyor. Yaptığınız çizimleri kaydetmek için bilgisayarın dahili veya üçüncü parti bir geliştiricinin sunduğu ekran görüntüsü yakalama programını kullanmak durumunda kalıyorsunuz. Uygulamanın eksik yanlarından birinin bu olduğunu belirtelim.

Bir nevi akıllı tahta programı görevi de gören Epic Pen, rahat bir kullanım sunduğu için pratik çizimler yapmanıza müsade ediyor. Epic Pen’i kullanara Windows bilgisayarlarınızda dilediğiniz gibi çizim yapabiliyorsunuz. Tanıttığımız çizim uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BlueStacks başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.