Euro Truck Simulator 2 İndir
Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Euro Truck Simulator 2 İndir

Ülkemizde oldukça popüler olan tır simülasyonu Euro Truck Simulator 2 indir ile şöförlük maceralarımız kaldığı yerden devam edecek.

Euro Truck Simulator 2, serinin devam oyunu olarak karşımızda! Yeni yapımla birlikte daha gelişmiş grafikler ve devasa bir yol haritası ile karşılaşıyoruz. Avrupa’nın yollarında tırımızla çıktığımız yolculuklar nefes kesici olacak.

Oyun sektöründe çok fazla tır ve kamyon simülasyonu bulunuyor olsa da ETS bu oyunlar arasında her zaman öne çıkmayı başarmıştır. Bu yüzden yapımcılar bu ilgiyi boş geçmemiş ve oyunun ikinci yapımını hazırlamış. MAN, Renault ve Scania gibi firmaların lisanslı kamyonları oyunda bulunuyor. Oyunda istediğiniz gibi kişiselleştirmeler yapabilir, kullandığınız araçların performansını artırabilirsiniz. Geliştiricilerin hazırlamış olduğu başka bir tır oyunu olan American Truck Simulator da ilginizi çekebilirsiniz.

Belçika, İtalya, Polonya, Hollanda ve İngiltere’nin de rotaların arasında olduğu 60 farklı şehir Euro Truck Simulator 2 de bulunuyor. Sizler oyundaki göreviniz kıtalar arasındaki sevkiyatları kusursuz bir şekilde tamamlayan bir şirket kurmaktır. Euro Truck Simulator 2 piyasadaki en iyi kamyon simülasyonu olma özelliği taşıyor. Bu tarz oyunları seven kişilerin kesinlikle denemesi gereken bir yapım.

Tamamen Türkçe olarak sunulan yapım, İngilizce bilmeyen kişiler için oyunu sorunsuzca oynama imkanı sunuyor. Oyuna ilk defa giriş yaptığınızda bir profil oluşturmanız isteniyor. Profilinizi girerken yalnızca isim girmiyorsunuz, şirket logosu seçiyor, karakterinizin görüntüsünü belirtiyorsunuz. Cinsiyet gibi detayları da tamamladıktan sonra ilk işlerinizi alıyorsunuz. Oyunda kredi çekip, kendi tırlarınızı satın alıp, daha fazla para kazanabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Oyna

Tek defalık işler aldığınızda her seferinde başka konumlar keşfediyor ve her seferinde fakrlı tır kullanıyorsunuz. İş seçimi yaparken işleri önceliğinize göre listeleyebiliyorsunuz. Para, mesafe, zorluk gibi. Tek seferlik iş yapmak istemezseniz bankadan kredi alıp kendi tırınızla sürekli işler yapabilirsiniz.

Diğer tır simülasyonlarında olmayan fakrlı özellikler Euro Truck Simulator 2 indir de bulunuyor. Şirket kurduğunuz zaman farklı işçileri işe alabiliyorsunuz. Tır galerilerinde dolaşıp istediğiniz tırı satın alabiliyorsunuz. Oyunda bir seviye sistemi de bulunuyor. Seviyeleri geçtikçe puan alıyor ve bu puanları gelişmesini istediğiniz yeteneklere öncelik vererek dağıtabiliyorsunuz. Oyunu indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Battlefield 1 İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • GooglePlay:

    Euro Truck Simulator 2 İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?