EVE Online İndir
EVE Online İndir

EVE Online İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    CCP Games

EVE Online İndir

EVE Online indir, Windows bilgisayarınızda vakit geçirebileceğiniz oldukça güzel bir bilim-kurgu RPG yapımı olarak karşımızda!

Oyunu oynayanların 7 bini aşkın güneş sisteminden meydana gelen evrende modifiye edilebilen farklı gemilere kaptanlık ettiği bilim-kurgu RPG kategorisinden bir oyun olan EVE Online, çevrimiçi olarak oynanabiliyor, farklı güneş sistemlerinden meydana gelen oyunda, aylar, uzay istasyonları, gezegenler ve farklı unsurlar yer alıyor. Uzayda geçen yapımlara karşı ilgi duyuyorsanız denemenizi tavsiye ederiz.

Deneme süreci ücretsiz olan ancak oynamayı sürdürmek isteyenlerin aylık ücret ödemesi gereken yapım, aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık ödeme seçenekleri sunuyor ve uzun süreli alımlarda güzel indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Oyunda üretim, madencilik, korsanlık, keşif, savaş ve ticaret konularında uzman olabiliyor, bireysel güçlerini hangi alanda geliştirmek istiyorsa o kulvarda adımlar atabiliyor. Hikayesi takip edildiğinde oldukça keyifli bir oyun deneyimi sizi bekliyor. 21 bin yıl sonraki kayıtlara göre insanlık popülasyonu aşırı büyüyor ve Dünya’nın yetersiz kaynaklarından dolayı insanlar Samanyolu’ndaki diğer sistemlere dağılıyor.

Bir karakter oluşturarak başlanan oyunda, dört farklı ırktan birini tercih ediyorsunuz. Her ırkın kendi içinde üç farklı soyu bulunuyor, bu soylar karakterinizin genel özelliklerini belirliyor. EVE Online karakterinizin belli görevleri ve işleri tamamladıkça gelişmesini sağlıyor. Bu durum pasif olarak gerçek zamanlı meydana geliyor ve oyunu oynamasanız dahi karakteriniz gelişmeyi sürdürüyor. Deneme sürümünü yükleyip denemenizi tavsiye edeceğimiz oyunda karakterinizi kişiselleştirebilir ve farklı maceraların içerisinde yer alabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda tamamen ücretsize dönüşen oyunu deneme sürecini tamamladıktan sonra da dilediğiniz gibi oynamaya devam edebilirsiniz.

CCP Games’in 2003 senesinde geliştirdiği ve efsaneler arasındaki yerini alan EVE Online indir, F2P olarak kullanıcılara hizmet etmeyi sürdürüyor. Oyun artık ilk başta belirttiğimiz gibi aylık üyelik gerektirmiyor. Oyunun F2P kısmında Alpha ve Omega adlı iki kısım bulunuyor. Omega klonları aylık ödeme gerçekleştiren oyunculara özel olarak hazırlanmış. Oyunun eski mekanikleri burada aynan devam ediyor. Ancak Alpha klonları F2P kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış, seviyeler ve yetenekler kısmen sınırlanmış durumda.

Bu durum yıllardır oyuna para ve emek harcayan oyuncuların yeni oyuncuların haksız bir avantaj elde edeceği düşüncesini kaldırmak için yapılmış diyebiliriz. Oyunu indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan NBA 2K19 İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • GooglePlay:

    EVE Online İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?