Ezvid İndir
Ezvid İndir

Ezvid İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Ezvid, ücretsiz ve bu alanda en iyiler arasında yer alan video editörü ve sunum hazırlama programıdır. Windows XP’den en güncel işletim sistemlerine kadar çeşitli platformlarda mükemmel bir şekilde çalışan Ezvid, YouTube gibi web sitelerine yüklemek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ezvid Özellikleri

Ezvid indirdikten sonra videoları düzenleyebilir, JPG, PNG ve GIF görüntülerinden video sunumları oluşturabilirsiniz. AVI, WMV veya MOV gibi ana video formatlarını içe aktarıp, telif ücretsiz müzikleri kullanabilirsiniz. Zaman çizelgesi boyunca kolayca hareket ederek kliplerinizi ve fotoğraflarınızı kolayca yeniden düzenleyip uzunluklarını ayarlayabilirsiniz. Görüntüler arasındaki geçiş efektleri ekleyebilir ve işiniz bittiğinde çalışmanızı doğrudan YouTube’a yükleyebilirsiniz.

Ezvid, video çalışmalarınızı kolaylaştırmak adına hazırlanmış temiz bir arayüze sahiptir. Sağladığı çalışma yöntemi sayesinde kullanımı çok rahattır. Alt kısımda, zaman çizelgesini videoların ve görüntülerin yanı sıra ses dosyalarını da mükemmel bir şekilde görebilirsiniz. Videoları, görüntüleri ve sesi içe aktarmak, tüm bu içeriğin tadını çıkarmak ve sonuçları ana ekranda görüntülemek için sağ alt köşedeki düğmeleri kullanmanız yeterlidir.

Ekran kaydetme özelliği sayesinde, program temel veya gelişmiş modları seçmenize izin verir. Temel modu seçerseniz, kayda başlamak için yalnızca bir düğmeyi tıklamanız gerekir, ancak gelişmiş modu seçerseniz, mikrofon veya web kamerası çekimi, saydam mod ve diğerleri gibi belirli özellikleri etkinleştirebilecek veya devre dışı bırakabilecek seçenekler sunulmaktadır.

Ezvid İndir

Ezvid tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Tüm Windows sürümleriyle uyumludur ve bir dakikadan daha kısa sürede kurulabilir. Yazılım, herhangi bir ek araç istemez, bu yüzden dikkat dağıtmadan hemen işe başlatabilirsiniz. Ayrıca, donanım gereksinimleri hiçbir modern bilgisayar için yetersiz kalmaz, düşük güçlü bilgisayarlarda da çalışabilir. Hızlı ve kolay bir şekilde video ve fotoğraf sunumlarınızı oluşturmak için ücretsiz olarak Ezvid indirin!

Bir önceki yazımız olan Bolide Slideshow Creator İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?