Fake Voice
Fake Voice

Fake Voice

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Fake Webcam

Fake Voice İndir

Arama sekmesinden Fake Voice nedir? diye yazıldığında bu konu ile ilgili onlarca bilgi geliyor. Fake Voice İngilizce anlamı ile şaka amaçlı kullanılan sesler anlamına geliyor. Özellikle akıllı telefonlarda ses değiştirme özelliği olarak biliniyor. Fake Voice sayesinde sesinizi erkek, bayan, çocuk, robot ve hayvan gibi birçok farklı ses kaynağına çevirerek sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz.

 

Fake Voice’in Özellikleri Nelerdir?

Fake Voice kullanımı oldukça kolay olan bir ses değiştirme programıdır. Ses değiştirme programlarının sayısı oldukça fazladır. Fake Voice ile birlikte bir telefon görüşmesi yaptığınızda sesinizi Fake Voice’de bulunan ses kategorilerinden istediğine çevirebilirsiniz. Sesin değiştiğini duyan telefonun karşı tarafındaki kişi sizin olduğunuzu anlamayacağı için oldukça eğlenceli durumlar söz konusu olabiliyor. Aynı zamanda Fake Voice ile birlikte eğlenceli ses kayıtları yaparak çeşitli sohbet platformlarından sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

 

Fake Voice’in akıllı telefonlara indirilmesi için uygulama mağazalarına Fake Voice indir yazıldığında çıkan sayfadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fake Voice programı içerisinde bulunan farklı seslerin özelliklerini değiştirme imkanı vardır. Sesleri kalın ve ince şeklinde ayarlayabilirsiniz. Sesinizi tamamen tanınmaz hale getirerek sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz. Ses kategorilerinden seçilen seslere eko efekti ve robot özelliği ekleyerek ilginç sesler ortaya çıkarabilirsiniz. Fake Vpice uygulaması ücretsiz bir uygulama olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Eğlenceli uygulamalar arasında oldukça tutulan bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan BumpTop başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?