FastStone Image Viewer
FastStone Image Viewer

FastStone Image Viewer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    FastStone Soft

FastStone Image Viewer İndir

Tüm dünyada gelişen teknoloji ile birlikte insanların çeşitli teknolojik ürünleri kullandığı biliniyor. Elbette bu kapsamda gelişme gösteren programcılık sektörü insanların işlerini görecek ve işlemlerinde fayda sağlayan çeşitli yan ürünleri programlayarak kullanıma sunuyorlar. Son olarak FastStone Image Viewer programı özellikle resim konusunda işlem yapan tüm kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Bu programın kullanılması ile birlikte çekilen fotoğraflarda meydana gelen bazı hataların düzeltilmesi olanağı kullanıcılara sağlanmıştır.

 

Genelde resim üzerinde çeşitli düzeltmeler meydana getiren programın kullanımı çok basittir. Fotoğraf üzerinde dönüştürme veya düzeltme seçenekleri sunan program birçok uzantıyı açabilme ve düzenleme yapabilme olanağı tanır. Bir fotoğrafın açılmasının ardından çeşitli uzantılara dönüştür imkanı da yine bu program sayesinde mümkündür. Özelikle FastStone Image Viewer indir seçenekleri ile birlikte sitemiz üzerinde ücretsiz sürümleri bulunabilir. Bu yapılan uygulamaların yanında resim üzerine çeşitli efektler ekleyerek daha göze hoş bir fotoğraf elde edebilirsiniz.

 

Bunun yanı sıra FastStone Image Viewer nedir gibi soruların cevabı araştırılırsa fotoğrafın mevcut boyutunda değişim imkanı bile program sayesinde mümkün olabilir. Program sayesinde herhangi bir fotoğraf üzerinde renk değişikliği yapabilme ve aynı zamanda birçok geçiş efekti imkanı da program sayesinde kullanıcının kullanımına sunulmuştur. Özellikle fotoğraf üzerine müzikler ekleyerek mevcut fotoğrafı daha kullanımlı bir hale getirilmesi mümkündür. Çeşitli fotoğraf makineleri veya görüntülerde mevcut RAW uzantılı verilerin okunması konusunda da programdan faydalanılabilir. Bu imkan ile günümüzde birçok insan bilgisayarlarına bu programı kurarak kullanmaya devam ettiği biliniyor.

Bir önceki yazımız olan FrostWire başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?