Filezilla
Filezilla

Filezilla

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    FileZilla

Filezilla İndir

Filezilla internet aracılığıyla dosya taşıma işlemlerini yapan programlardan biridir. Eğer siz de sıklıkla web ortamında dosyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıyorsanız yani bilgisayarınız ile sunucunuz arasında dosya transfer işlemleri gerçekleştiriyorsanız ücretsiz FTP programını denemenizi tavsiye ederiz

.

Filezilla FTP programı indirmek için web sitemiz, tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Basit ve sade arayüzü sayesinde Filezilla kullanımı çok kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız bile hiçbir yardım istemeden çok kısa sürede programın nasıl çalıştığını çözebilir ve veri aktarımı yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Filezilla FTP programı açık kaynak kodlu internet sitenize bilgisayarınızdan dosya transferi yapmanızı sağlar. Üstelik tamamen ücretsizdir. FileZilla Türkçe dil desteği olduğu için de size kolaylık sağlar. FTP, FTPS ve SFTP desteği ile de güvenli bir şekilde dosyalarınızın transfer işlemlerini gerçekleştirir.

 

Filezillanın pek çok güzel özelliği vardır. Bunlardan bazılarını sıralamak isteriz. Çapraz platformalar ile uyumlu çalışabilir. Yani Windows, Linux, MAC IOS gibi işletim sistemlerine geçişlerde rahatlıkla kullanılabilir. Daha önce de söylediğimiz gibi Türkçe dil desteği mevcuttur. Büyük dosyalar için yeniden devam edebilme özelliği vardır. Sürükle bırak yöntemiyle kolaylık sağlar. Güçlü site yönetimine ve güçlü transfer takibine sahiptir. Ayarlanabilir hız limitleri ve program seçenekleri vardır.

Filezilla’yı daha fazla yakından tanımak için hemen indirin ve kullanmaya başlayın. Kolay kullanıma sahip olduğu için çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan DiskDigger başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?