FlashGet
FlashGet

FlashGet

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Amaze Soft

FlashGet İndir

Bir tür download programı olan FlashGet, kişilere internet üzerinden indirdikleri dosyaları, farklı özellikler ile indirmelerini sağlar. En çok kullanılan download programları arasında ilk sıralarda yer alan programın temel amacının kullanıcıların belirttiği kaynaklardan dosya indirmek olduğu biliniyor. Fakat programın sadece dosya indirme görevi yapmadığı başka işlevleri de olduğu biliniyor. Programın aynı zamanda dünya genelinde popüler olan torrent ve emule türü programların dosyalarını da sorunsuz ve yüksek hızda indirdiği ortaya çıkıyor. Bu yüzden bu tür programları kullananların FlashGet’i sık sık kullandıkları görülüyor. Aynı zamanda dosyaların alma ve gönderme ayarlarının yapılması sayesinde kesintisiz ve güvenilir olarak veri indirme seçeneği de programın özellikleri arasında yer alıyor.

Programın En Dikkat Çeken Özelliği

Kullanıcılar bu programı kullanırken bazı aksilikler ile karşılaşabiliyorlar. Örneğin kullanıcıların dosya indirirken herhangi bir nedenden dolayı bilgisayar kapanabiliyor. Bu durumda programın indirmeye devam et özelliği ile bilgisayar kapansa bile indirilme aşamasında olan dosyalar kaybolmuyor. Bilgisayar açıldığında indirilen dosyalar tekrar ekranda görüntüleniyor.

Programın Artı Ve Eksi Yönleri

Programın çok sayıda kullanıcısı olduğu bilinse de, özellikle programın artı ve eksi yönlerinin de ortaya çıktığı görülüyor. Özellikle programın download hızlandırma özelliği, en büyük artı yönü olarak gösteriliyor. Programın eksi yönü olarak ise reklamlar gösteriliyor. Programda çok sayıda reklam bulunması kullanıcılar tarafından olumsuz olarak değerlendiriliyor. Bu açıdan programı ortaya çıkaran yazılımcıların bu hususu dikkate alıp soruna çözüm bulmaları bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Vivaldi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?