Folder Lock
Folder Lock

Folder Lock

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    New Softwares

Folder Lock İndir

Folder Lock; özel dosyalarınızı gizleyip şifre koymanızı sağlayan programlardan biridir. bu program korumalı dosya yapabilen, istenile sayıda klasör şifreleme ile dosyaları güvence altına alan bir programdır. Eğer siz de önemli dosyalarınızı bilgisayarınızda tutuyorsanız ve başkalarının eline geçmesinden ya da kaybolmasından endişeleniyorsanız Folder Lock indirmenizi tavsiye ederiz.

 

Folder Lock sürücüleri, dosyaları ya da herhangi bir dökümanı şifreleyebilme özelliği sayesinde çok hızlı bir şekilde dosyalarınızın güvenliğini artırmaya yardımcı olur. Bu program ile gizlediğiniz dosyalarız hiçbir şekilde silinmez, adları değiştirilemez ve taşınamaz hâle geldiği için son derece güvenli durumda bilgisayarınızda saklanacaktır.

 

Folder Lock programı sade ve basit arayüzü sayesinde çok rahat bir kullanıma sahiptir. İlk defa kullanacak olsanız bile herhangi bir yardım almaya ihtiyaç duymazsınız. Dosyalarınızın güvenliği için size pek çok alternatif çözümler sunar. Üstelik bu programı indirdikten sonra USB bellek, harici disk, CD ya da DVD ile taşıyabilirsiniz. Ayrıca online veri yedekleme özelliğine de sahiptir. Yani şifrelediğiniz belge ve klasörlerin yedeğini tutarak da kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

 

Folder Lock Türkçe dil desteği sayesinde artık işiniz daha da kolaylaştırılmıştır. Şifrelediğiniz dosyalar işletim sisteminizden kaldırılıp baştan kurduğunuz zaman bile dosya ve klasörlerinizin silinmesine izin vermez. Korumaya aldığınız şifre kaldırma işlemi yapılamaz. Bu program ile rahatlıkla önemli dosyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan Sublime Text başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?