Free Video Flip And Rotate
Free Video Flip And Rotate

Free Video Flip And Rotate

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    DVDVideoSoft

Free Video Flip And Rotate İndir

Yatay ya da dikey video çektiğiniz zaman üzerinde işlem yapmak bazı zaman zor olabiliyor. Cep telefonlarınız ile anlık video kayıtları alırken yatay ve dikey çekildiğinin farkına varamayabilirsiniz. Başka bir cihaz üzerinden çevirip izlemek için görüntü yönünü değiştirmek isterseniz eğer Free Video Flip And Rotate Nedir? Videoları çok basit 90 ve 180 derecelik açılara çevirerek döndürmeyi sağlayan yazılımdır.

 

Programın kurulumunu yapmanız için ik önce Free Video Flip And Rotate İndir arama motoruna yazarak bilgisayarınıza indirin. İndirilen kurulum dosyasını açtıktan sonra karşınıza ilk önce dil seçeneği ekranı gelecektir, buradan Ok sekmesine tıklayarak diğer kurulum aşamasına geçilir. Next’e tıkladıktan sonra programın sözleşmesini I accept the agreement kutucuğunu işaretlenir, Next sekmesine tıklanarak kuruluma devam edilir. Bu adımda programı nereye kurmak istediğiniz yeri seçmek için Browser tuşu ile değiştirmeniz mümkündür. Varsayılan kurulum üzerinden devam edecekseniz eğer Next butonuna tıklayarak diğer kurulum aşamalarına devam edersiniz. Kurulum ile beraber DVDCVideosoft araç çubuğu yüklenmesi için ekranda üç tane kutucuk bulunuyor.

 

Eğer bu ekstra programları yüklemek istemiyorsanız onaylı olan kutuların hepsindeki tikleri kaldırarak Next butonuna tıklayın. Masaüstünde Free Video Flip And Rotate yerleştirmek isterseniz eğer kutuya onay verip devam edebilirsiniz. En son olarak Launch Free Video Flip And Rotate işaretli ise finish butonuna tıklayarak kurulumu bitirebilirsiniz. Programı açtıktan sonra İnput File dosyasının yanında bulunan kutuya tıklayarak döndürmek veya çevirmek istediğiniz video’yu programa yükleyerek alt bölümdeki oklar yardımıyla videonun hangi yöne, nereye kayıt edileceğini Output file kutucuğuna tıklayarak seçebilirsiniz. Döndürme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra sağ köşe de bulunan Save Video butonuna tıklayarak videonuz. avi formatında kayıt edilir.

Bir önceki yazımız olan UltraSurf İndir - Yasaklı sitelere giriş programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?