FrostWire
FrostWire

FrostWire

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    FrostWire Development Group

FrostWire İndir

LimeWire programının açık kaynak kodunu kullanarak dosya indirme ve paylaşım programıdır. Limewire programının bire bir kopyasıdır. FrostWire Nedir? Gnutella ağ paylaşımı üzerinden paylaşımda bulunan tüm dosyalar arasında arama ve dosyalar üzerinden istenilen her uygulamanın indirilmesine yardımcı olanağı sunan, yüksek hıza sahip tamamen ücretsiz dosya paylaşım programıdır. İnternet bağlantısını kullanarak milyonlarca müzik, resim, video ve daha birçok doküman dosyalarını bulmanızda yardımcı olur. Programın kullanılan özellikleri arasında en çok müzik indirme aracı yer alıyor. Müzik indirme özelliği son derece geliştirilerek istediğiniz sanatçı albüm ve şarkılarının tamamını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

FrostWire dosyasını çalıştırdığınız zaman bazı virüs programları kurulum esnasında ask araç çubuğunu solucan virüsü olarak algılar. Fakat virüs tehlikesi olmadığı için kuruluma devam edebilirsiniz. Bilgisayarınıza kurulum yaparken java sürümünün sistemde yüklü olup olmadığı kontrol edilerek program yoksa internete bağlanarak güncelleme yüklenir. Kurulum işleminin ardından Ayar sihirbazı programı genel ayarların yapılmasına yardımcı olur. Alınan dosyaların hangi klasöre kayıt edileceği, hangi dosyaların paylaşılacağı, dosya uzantıları, program dil seçimi, sohbet bölümünde kullanacağınız nick gibi ayarları sağladıktan sonra programı başlatabilirsiniz.

 

FrostWire indir ücretsiz sürümünde reklam özelliklerini kapatma özelliği sayesinde reklamlardan kurtulmuş oluyorsunuz. Kolay bir kullanıcı ara yüzüne sahip, arka rengi mavi ve birkaç özellik getirilen FrostWire da müzik oynatıcısı, güvenlik duvarı bölümü, paylaşmış olduğunuz dosya sayınız indirilen dosya ve veri akışınızı gösteren bilgi alanları mevcuttur. Programda arama sekmesine hangi dosya ve sözcükleri yazarsanız yeni açılmış dosya liste seçeneklerini bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fake Voice başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?