Game Booster
Game Booster

Game Booster

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    IObit

Game Booster İndir

Game Booster bilgisayarının performansından memnun kalmayıp, oyun oynayamayanlar için geliştirilen programlardan biridir. Bu program istediğiniz oyunları oynamanız için bilgisayar hızlandırma programıdır. Eğer siz de kaliteli oyunlar oynamak istiyorsanız ve bilgisayarınızı değiştirecek bütçeniz yoksa yazımızı okumaya devam edin.

 

Game Booster indirmek için web sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tamamen ücretsiz Game Booster indirme işlemini bu sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik Game Booster kullanımı çok basittir. İlk defa kullanacak olsanız bile hiç yardım almadan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Zaten programı bilgisayarınıza kurduktan sonra başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Programı sadece bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir. Bunun için ise program indirme işlemi tamamlandıktan sonra indirilenler klasöründen setup dosyasını çalıştır demelisiniz.

 

Game Booster Türkçe desteği henüz yoktur. Program Fransızca dilindedir. Fakat dediğimiz gibi programı bilgisayarınıza kurduktan sonra bir şey yapmanız gerekmediğinden bu durum sizin için sorun teşkil etmeyecektir.

 

Programı kurduktan sonra bilgisayarınızın sisteminin nasıl hızlandığını fark edeceksiniz. Bu program sayesinde dilerseniz sistem analizi yapabilirsiniz. Game Booster programı oyunlarınız için bilgisayarınızda performans güçlendirme ve optimize etme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Oyun oynadığınız sırada Game Booster programı RAM belleğinizin sadece oyunlara yoğunlaşmasını ve onlara öncelik tanıması için yetki verir. Böylece bilgisayarınızda kasan oyunları daha rahat bir şekilde oynama şansına sahip olursunuz. Size oyun oynamanın keyfini çıkarmak kalır.

Bir önceki yazımız olan CCleaner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?