GameGain
GameGain

GameGain

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    PGWARE

GameGain İndir

Oyun oynamayı sevenlerin tam aradığı program Gamegain bir performans programıdır. Gamegain nedir vb. soruların cevabı kısaca oynamak istediğiniz oyunların aradığı donanım özelliklerine göre bilgisayarınızı ayarlayıp en yüksek performans almanızı sağlar denilebilir. Oyun tutkunlarının en fazla önem verdiği bilgisayar performansını olabilecek en üst seviyeye getiren Gamegain maksimum verim sağlıyor.

 

Nasıl Çalışır Nelerde Değişiklik Yapar?

GameGain programını, GameGain İndir yazıp bilgisayarınıza indirdiğinizde, program bilgisayarınızın tüm donanım ve yazılım bilgilerini kaydeder. Açtığınız oyunun ihtiyaç duyduğu özellikleri hesaplayarak bilgisayarınızın özelliklerini buna göre ayarlar ve en yüksek seviyede performansla oyun oynamanızı sağlar.

 

GameGain Programı İle Nelerde Değişiklik Olur?

Oynan oyunların performansları genel olarak bilgisayardan aldıkları ile orantılıdır. GameGain programı bilgisayarı optimize ederek grafik özelliklerinden, oyun hızına değişiklik yapar alabileceğiniz en fazla verimi verir. Oyun tutkunları için büyük bir kolaylık ve oyun keyfi sunar. Özellikle oyun sevenlerin en büyük sıkıntılarından biri de her oyunun farklı özellikler ile performans göstermesi. Her açılan oyuna yapılması gereken ayarlardan kurtaran ve gerekli en iyi ayarları yapan program oyunlarda oldukça fark yaratıyor. GameGain programı deneme sürümü 28 gün kullanılabilir aradaki performans farkı test edilebilir. Tam sürümü için ufak bir ücret ödemek gerekiyor. Bu programı kullananlar bu sayede oynadıkları oyunlardaki performanslarında iyileşmeye gitmek için parça ve donanım masraflarından da kurtulmuş oluyorlar. En hızlı ve yüksek seviyede oyun oynayabiliyorlar.

 

 

Bir önceki yazımız olan FlashGet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?