Genymotion
Genymotion

Genymotion

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Genymobile

Genymotion İndir

Genymotion programı; bilgisayarınızı Android işletim sistemi gibi kullanmanızı sağlayan harika bir programdır. Bilgisayar kullanıcıları Android emülatörü olarak çalışan programları kullanacağı zaman bu programın güvenli ve tamamen ücretsiz olmasına önem verirler. İşte size tavsiye edebileceğimiz bu programlardan biri de Genymotion!

 

Bununla Android uygulamalarını bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Yani bilgisayarınızı Android işletim sistemi gibi kullanabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren pek çok program bulunsa da içlerinden sadece birkaç tanesi son derece güvenilirdir. Android cihazlar için geliştirilmiş olan uygulamaların tamamını bilgisayarınızda çalıştırarak test edebilirsiniz.

 

Peki, Genymotion programı nasıl indirilir? Bunun için herhangi bir tecrübeye sahip olmanıza gerek yoktur. Çünkü programı kolayca herkes kurabilirsiniz. Web sitemiz aracılığıyla ücretsiz bir şekilde programı indirmek mümkündür. Genymotion indirip kurulum dosyasını birkaç adımda çalıştırabilirsiniz. Sonrasında ne yapmanız gerektiğinizi zaten tahmin edersiniz.

 

Kısaca Genymotion özelliklerinden de bahsedelim. En çok tercih edilen Android emülatörü programlarından biri olmasının temel sebebi tabii ki ücretsiz olarak hizmet vermesidir. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayarınızı Android işletim sistemi ile kullanmanız yeterince dikkat çekicidir. Program içerisinde 20 farklı model olsa da isterseniz yeni modeller de kullanabilirsiniz. Ekran görüntüsü alıp kaydedebilirsiniz, pencerelerin boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Çeşitli sensör emülasyonları deneyebilirsiniz. Yani telefonunuzda yaptığınız pek çok işlemi Genymotion sayesinde bilgisayarınızda yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken indir butonuna tıklamak ve programın inmesini bekleyerek kurmaktır.

Bir önceki yazımız olan Charles başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?