GOM Player
GOM Player

GOM Player

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Gretech

GOM Player İndir

GOM Player, Windows Media Player’in açamadığı tüm dosyaları açabilen, görevini başarıyla yerine getiren harika bir video ve ses oynatıcısıdır. Eğer film izlemek, müzik dinlemek ya da ses kaydı açmak istediğinizde sorun yaşamaktan sıkıldıysanız ve kendinize farklı bir program arıyorsanız size GOM Player indirmeyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

GOM Player video ve ses dosyalarını rahatlıkla oynatan gelişmiş bir medya oynatıcısıdır. Bilgisayarınızın sabit diskinde yer alan ya da flashla açtığınız tüm video ve ses dosyalarınızı kolayca oynatabilir ve bunun tadını çıkartabilirsiniz.

 

GOM Player indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Basit ve sade bir arayüze sahip olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. İzlemek istediğiniz videoyu GOM Player ile açmanız yeterlidir. İlk defa kullanacak olsanız bile herhangi bir yardım almaya ihtiyaç duymazsınız.

 

Bu program tüm ses ve video dosyası uzantılarını desteklediği için her türlü dosyayı izleyebilirsiniz. Programın içerisinde yer alan codec motoru sayesinde başka bir codec paketi indirmenize gerek kalmaz. Bu da onu indirmeniz için güzel bir nedendir. Ayrıca size sunduğu çeşitli temaları da kullanma hakkına sahipsiniz.

 

GOM Player AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV gibi medya formatlarının tamamını ve çok daha fazlasını destekler. Yani herhangi bir film, video ya da ses dosyasını arkadaşınıza mail atsanız, arkadaşınızın bilgisayarında da GOM Player yüklü ise hiç sıkıntı yaşamadan dosyayı açmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hatta gelişmiş altyazı desteği olduğu için film keyfini tadınızı kaçıracak zaman kayıplarıyla uğraşmadan çıkartabilirsiniz. SMI, SRT, RT, SUB ve daha birçok altyazı formatını sorunsuz şekilde çalıştıran program, altyazıları istediğiniz şekilde özelleştirmenize de olanak sağlamaktadır. Öyle ki videolarınız ve altyazılarınız arasında herhangi bir senkron kayması varsa, bunu bile GOM Player ile basit bir şekilde çözebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 360 Total Security başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?