Gravit Designer İndir
Gravit Designer İndir

Gravit Designer İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Gravit Designer İndir

Ücretsiz Vektörel Tasarım Programı

Gravit Designer indir, kapsamlı özellikleriyle hizmet veren bir vektörel tasarım programı olarak sitemizdeki yerini aldı. Windows 10 işletim sistemiyle çalışan bilgisayarlarda kullanılabilen program, ister web siteleriniz için grafik, görsel, arayüz veya konsept çalışmalarınız için ister pazarlama grafikleri hazırlamanız için yardımcı olacak bir yazılımdır.

En başta programın mükemmel arayüzünün hakkını vermemiz gerekiyor. Sıfırdan render alma kısmına kadar bir problem yaşatmayan ve rahat rahat işlem yapmamızı sağlayan arayüzle işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Gerçek sembol ve katmanlarla dilediğiniz seviyede tasarımlara imzanızı atabileceğiniz Gravit Designer programında, paylaşılan stillerle beraber birden çok efekt, dolgu ve türlü türlü modlardan yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak metin, stiller, web yazı fontları ve daha fazlasına erişmek için metin motorunu kullanabilirsiniz. Saydığımız tüm detaylar gelişmiş performans, arayüz ve gelişmiş kararlılık ile bir araya geldiğinde en iyi araçlardan birini kullandığınızı fark ediyorsunuz. Hazırladığınız SVG, PNG, JPG ve PDF dosylarını da rahatlıkla dışarıya aktarabiliyorsunuz.

Vektörel Tasarım ve Gravit Designer

Vektör grafikleri, çözünürlükten tamamen bağımsızdırlar. Her nesne matematiksel ifadelerle meydana gelen ve detaylarını kaybetmeden herhangi bir boyuta tekrar ölçeklendirilebilir. Çiziminizi istediğin kadar yaklaşın en ufak bir bozulma görmeniz mümkün değildir.

Vektör tasarımlar yapmak için çeşitli programlar hazırlanmıştır. Bunların elbette en popüleri ve ülkemizde de çoğu kişinin kullandığı Adobe Illustrator yazılımıdır. Bu programın uzantısı .ai’dir. Gravit Designer da ücretsiz vektörel tasarım programları arasında bulunur. Rakiplerine göre güzel seçenekler sunan Gravit’in en güzel yanı tamamen ücretsiz olmasıdır.

Vektörel tasarımın farklı renk ve boyutlar gereken çalışmalar için mükemmel bir çözümdür. Çeşitli boyutlarda çalışma yapmanın görsel detaylarda bir farkı bulunmaz. Vektörel grafiklerde istediğiniz zaman tekrar renklendirme ve boyutlandırma işlemleri yapabilirsiniz. Vektörel tasarım dosyaları standart dosyalara kıyasla daha küçük boyutludur.

Başarılı vektör çizimler yapabilmeniz için çok fazla deneme yapmalı ve olayın mantığını kavramalısınız. Sistemi bir defa çözdükten sonra gerisi sizin hayalgücü ve çizim yeteneklerinize kalıyor. Bu yolda ilk adımı Gravit Designer indirerek atabilir ve programı sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan VPN Unlimited İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?