GreenShot
GreenShot

GreenShot

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Greenshot

GreenShot İndir

Greenshot; son zamanlarda cep telefonlarında sıklıkla uyguladığımız screen shot (ss) alma işlemini bilgisayarımızda yapmayı sağlayan yani ekran görüntüsü alma hizmetini sunan bir programdır. Eğer siz de bu avantajdan yararlanmak isterseniz GreenShot indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ekran görüntüsü almak için kullanacağınız bu programı neden indirmeniz gerektiğini merak edebilirsiniz. Çünkü bilgisayarınızda Print Screen tuşu da hemen hemen aynı görevi görmektedir. Fakat bu program profesyonel bir şekilde istediğiniz ölçülerde ve çeşitli kullanım alanlarıyla birlikte amaca uygun olarak hitap eder.

 

Bilgisayarınızın ekranındaki herhangi bir bölgeyi ön plana çıkarmak için görüntüyü anlık olarak kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınızda ekran görüntüsü almak için Greenshot programı kullanmak çok işinize yarayacaktır. Tamamen ücretsiz Greenshot programını çok rahat bir şekilde, kullanım kılavuzuna ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Bu sayede güncel bir ekran görüntüsü yakalama yazılımına ulaşabilirsiniz.

 

Yaptığınız çalışmalarda ihtiyaç duyduğunuz her an size kesinlikle büyük kullanım kolaylığı sağlayacak olan Greenshot programını çok seveceğinizi düşünüyoruz. Ekran görüntüsü nasıl alınır sorusunun cevabı aslında temelde Print Screen tuşuna basıp Paint programında yapıştır (Ctrl+V) dedikten sonra dosyayı kaydetmektir. Fakat orada istemediğimiz kısımlar da kayıt olduğu ve onları kırpmak gerektiği için fazla zaman kaybına neden olmaktadır. Sizin için zaman önemliyse ve işiniz ya da hobiniz gereği sürekli ekran görüntüsü almak zorundaysanız Greenshot programı tam size göre! 1.5 MB boyutuyla neredeyse hiç yer kaplamayan ve Türkçe yazılım diliyle keyifli uygulama sağlayan bu programı hemen kullanmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan AP Tuner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?