Hair Pro
Hair Pro

Hair Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Visual Music Software

Hair Pro İndir

Hair Pro programı saçını değiştirmek isteyip de yakışıp yakışmayacağından emin olamayan ve cesaret edemeyen hanımların çok işine yarayacak bir programdır. Yani bir saç modeli ekleme ve değiştirme fotoğrafıdır. Sosyal medya hesaplarınızda farklı saç modelleriyle fotoğraflarınızı paylaşmak isterseniz mutlaka Hair Pro indirmenizi tavsiye ederiz. Hair pro ile saç ekleme, peruk ekleme, farklı saç modelleri yapma ve saç deneme işlemleriyle farklı görünümlerinize bakabilirsiniz.

 

“Hair pro nasıl kullanılır?” diye soracak olursanız şu şekilde cevaplayabiliriz. Öncelikle fotoğrafınızı çekin. Daha sonra programı açıp fotoğrafınızı içine ekleyin. Eğer genel sürümü kullanıyorsanız 56 adet farklı saç modelleri görecekseniz. Fakat programın bünyesinde yani tam sürümünde 1732 adet değişik saç modelleri bulunmaktadır. Bunun için program içinden yeni güncellemeler yapmanız yeterlidir. Hatta yeni sürümüne 33 yeni saç modeli daha ilave edilmiştir.

 

İsterseniz fotoğrafınızı yeniden boyutlandırarak saç modellerini tam olarak başınıza oturtup daha gerçekçi görünüm sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz saç modelini seçtikten sonra efektler kullanarak gerçek saç modelleri yaratabilirsiniz. Aynı saç modeli üzerinde 15 farklı renk değişikliği yapabilirsiniz. Yani beğendiğiniz saç modelini beğendiğiniz renkle değiştirebilirsiniz. Kaş ve bıyık canlandırma yapabilirsiniz.

 

Fotoğraflarınız üzerinde çalışmalar yaparak size hangi saç modelinin yakıştığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı saç demek farklı fotoğraflar demektir. Arkadaşlarınıza saç modellerinizle sosyal medya hesaplarınızda hava atabilir ya da birlikte eğlenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Camtasia Studio başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?