Hangouts
Hangouts

Hangouts

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Google

Hangouts İndir

Hangouts; bir çeşit sohbet etme programıdır. Windows işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz ve arkadaşlarınızla akrabalarınızla yani sevdiklerinizle mesajlaşabileceğiniz bir ortamdır. Hangouts programının çok güzel özellikleri vardır. Gelin bu programı biraz daha yakından tanıyalım.

 

Hangouts programının en güzel özelliklerinden biri aktif olarak sohbet ettiğiniz arkadaşınızdan gelen mesajlar anında ekrana yansıtılır. Böylece size yazdığından hemen haberdar olursunuz ve o kişiyi çok fazla bekletmezsiniz.

 

Bazı programlar her türlü tarayıcı yani Google Chrome, Yandex, Opera, Mozille, Firefox gibi tarayıcılarla uyumlu olsa da, Hangouts programı sadece Google Chrome ile uyumludur. Yani Hangouts’u kullanabilmeniz için arka planda internet tarayıcısı olarak Chrome açık tutmalısınız. Programın sahip olduğu Google Voice entegrasyonu sayesinde sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Hangouts indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Programı indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Hangouts kullanımı basit ve sade arayüzü sayesinde oldukça basittir. Sadece sohbet etme amaçlı geliştirilen bir program olduğundan hiçbir kafa karışıklığına neden olmaz. Hiç Hangouts kullanmayan bir kişi bile programı bilgisayarına kurar kurmaz nasıl kullanılacağını saniyeler içinde çözebilir.

 

Windows XP işletim sistemi ile uyumlu olan Hangouts Türkçe dil desteği sayesinde kullanıcıları tarafından çok sevilen bir programdır. 1MB bile yer kaplamayacak kadar küçük boyutu olduğundan en eski bilgisayarlar bile bu programı kaldırabilir ve yavaşlamazlar. Üreticisi Google olduğu için tarayıcı olarak Google Chrome kullanmayı unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan HotKey başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?