HotKey
HotKey

HotKey

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    HotKey

HotKey İndir

HotKey 10 parmak yazı yazma programı adından da anlaşıldığı gibi klavyenizi hızlı kullanmanız için yardımcı olan bir programdır. Eğer siz de daha iyi ve hızlı klavye kullanmak istiyorsanız bu programı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

HotKey 10 parmak yazı yazma programının amacı yavaş yazdığınız yazıyı daha hızlı bir seviyeye getirmektir. Hangi hızda yazı yazdığınızın önemi yoktur. Acemi, orta ya da ileri düzeyde hızda klavye kullanıyor olabilirsiniz. Bu program sayesinde bulunduğunuz seviyeden daha ileriye gideceğinizden emin olabilirsiniz.

 

HotKey 10 parmak yazı yazma programı ücretsiz olduğu için rakipleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. HotKey 10 parmak yazı yazma programı indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sade ve basit arayüze sahip olduğu için programın kullanımı çok kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız dahi kısa süre içinde rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde hiç yardım almaya gerek duymadan, işlemleri nasıl yapmanız gerektiğini çözebilirsiniz.

 

Program kolaydan zora doğru belirli seviyelerde ilerlemenizi sağlar. Bu şekilde programa alışmanız da kolaylaşır. Gün geçtikçe daha hızlı ve düzgün yazı yazmaya başlarsınız. Programın F ve Q klavye dil desteği de vardır. İstediğiniz klavye için parmaklarınızı geliştirebilirsiniz. Günümüzde en çok Q klavye tercih edilse de, eskiden alışkanlığı olan kişiler hala F klavye kullanmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Cuteftp başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?