IcoFX
IcoFX

IcoFX

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Attila Kovrig

IcoFX İndir

Kendinize özel emojiler iconlar yapıp kullanmak ya da işiniz gereği yeni tasarımlar geliştirmek istiyorsanız size IconFX icon yapma programını tavsiye ederiz. Kişisel iconlarınızı nerelerde değerlendirebilirsiniz ona siz karar vereceksiniz ama bu programı mutlaka deneyin.

 

IconFX icon yapma programı ücretsiz olduğu için rakipleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. IconFX icon yapma programı Türkçe dil desteği de olduğu için kullanımı çok zevklidir. IconFX indirmek için web sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sade ve basit arayüze sahip olduğu için programın kullanımı çok kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız dahi kısa süre içinde rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde hiç yardım almaya gerek duymadan, işlemleri nasıl yapmanız gerektiğini çözebilirsiniz.

 

Bu program sayesinde siteniz ya da diğer programlarınız için çok kolay bir şekilde yeni iconlar oluşturabilir, dilerseniz editleyebilirsiniz.  Programda 40’tan fazla efekt bulunur. Tasarım işinde tecrübesiz olsanız bile bu program ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca IconFX icon yapma progrmı farklı işletim sistemleri arasında icon değişimi yapmanıza da izin verir.

Programın desteklediği formatları şu şekilde sıralayabiliriz. PNG, JPEG, TIFF, GIF, JPEG2000, BMP formatları içe ve dışa aktarabilirsiniz. ICO, CUR, ANI, ICNS, ICL, CUL, IFX formatları açılarak kaydedebilirsiniz. EXE, DLL, OCX, Mac Binary, AppleSingle, AppleDouble dosya desteği vardır. Size bol yaratıcı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Filezilla başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?