ICQ Chat Programı İndir
ICQ Chat Programı İndir

ICQ Chat Programı İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

ICQ Chat Programı İndir

Yıllardır piyasada bulunan ve yeni nesilin haberinin dahi olmadığı ICQ’nun en güncel versiyonu olan ICQ 8’i kullanarak sohbet etmek çok daha keyifli bir hal aldı.

En güvenilir chat programları arasında bulunan ICQ yenilenmiş versiyonu olan ICQ 8 ile tekrar kullanıcıların gündemine oturdu. Yeni arayüzü ve özellikleri sayesinde kendini kanıtlamayı başaran yazılım görsel anlamda kendisini günümüz şartlarına uygun hale getirmeyi başarmış. Konuşma sayfalarındaki sekmeler özelliği, Quick IM gibi hızlı mesaj gönderme opsiyonuyla yenilenmiş olan program son versiyonunda konuşma geçmişinizi kolayca arşivlemenize izin veriyor.

ICQ 8 kullanan kişilere yeni bir haberleşme deneyimi fırsatı sunuyor ve diğer tüm haberleşme platformlarına kıyasla kullanıcılara basit ve hızlı bir etkileşim sunuyor. ICQ 8 içerisinde günümüz şartlarına uygun olan tüm mobil ve dijital haberleşme donanımlarına sahip olarak hizmet veriyor. Tüm bu araçlara mesajlaşma penceresi üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Yeni tasarımı ve tazelenmiş görüntüsüyle sizlere mükemmel bir chat deneyimi yaşatacak olan ICQ 8’i mutlata denemelisiniz. ICQ Chat programı indir bağlantısı sayesinde mesajlaşma programını rahatlıkla indirebilirsiniz.

ICQ Özellikleri

Kullanıcılara özel olarak mesaj gönderme penceresi açmadan mesaj iletme özelliği yani anlık mesajlaşma, gelen mesajlar içerisinde gezinme ve kolay ulaşma imkanı, tüm aktif konuşmaları tek pencere altında sekmelere ayrılmış şekilde görebilme, aramalar ve dosyalar geçmişi üzerinde daha sağlıklı aramalar yapabilmeniz için oluşturulmuş seçenekler, ICQ, arkadaşlar ve web üzerinden gelişmiş arama yapma seçenekleri.

Tüm bu özelliklere ek olarak chat saklama, entegre arama gibi özellikler yeni sürümü ön plana çıkarıyor. ICQ kullanıcılar için artık takma isim özelliği de sunuyor. Kaydınızı tamamladıktan sonra numaranızın yanına rumuz da ekleyebiliyorsunuz.

ICQ Mesajlaşma Programı

Mesajlaşma olayları artık tamamen mobil platform üzerinden dönüyor olsa da ICQ eski dönemleri aklından çıkarmamış ve bilgisayarlar için yazılımını en iyi seviyeye getirmiş. Windows için geliştirilen yazılımla birlikte ICQ hesabınıza bilgisayar üzerinden ulaşabiliyor ve rahat bir kullanıma sahip oluyorsunuz. Bilgisayarda başladığınız konuşmaları mobil olarak devam ettirmek isterseniz, ICQ mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. ICQ chat programını sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gravit Designer İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?