Image Tuner
Image Tuner

Image Tuner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Glorylogic

Image Tuner İndir

Günümüzde birçok teknolojik ürünlerin hayatımıza girmesi ile birlikte sürekli olarak kullanımı yapılıyor. Bu kullanılan teknolojik cihazlar ile özellikle son zamanlarda bol bol resimler çekiliyor. Bununla birlikte çekilen fotoğrafların düzeltilmesi konusunda çeşitli programlar yapılarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Son olarak hayatımıza giren ve birçok insan tarafından da kullanılan Image Tuner programı gün içerisinde çekilen fotoğrafların çeşitli şekillerde düzeltilmesinde kullanılır.

 

Bu program sayesinde gün içerisinde çekilen fotoğraflarda meydana gelen bazı teknik hataların düzeltilmesi gibi yöntemler ile kısa bir süre içerisinde çok daha kaliteli fotoğraflar elde edilir. Özellikle son dönemler birçok profesyonel fotoğrafçı tarafından kullanılan Image Tuner programını çeşitli noktalardan fotoğraf üzerinde oynamalar yaparak çeşitli şekillerde detaylandırabilme olanağını elde ederler.

 

Kullanıcılar ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılan program çeşitli mecralardan indirilebilir. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan sürümleri ile kullanıcıların Image Tuner indir gibi seçenekleri kullanarak kısa bir süre içerisinde programı bilgisayarlarına kurabilirler.

 

Programın özellikleri incelendiğinde en dikkat çeken özelliğin programın boyutunun çok küçük olması ve çeşitli dil destekleri ile kullanıcıların programı daha aktif bir şekilde kullanabilmesinin mümkün olmasıdır. Kullanıcıların söz konusu indirme sitelerinden elde edecekleri bilgiler ile Image Tuner nedir gibi sorulara daha net cevaplar alabilirler. Program sayesinde resimlere çeşitli boyutlar verebilir veya yenide değiştirme gibi seçeneklere başvurabilirsiniz. Bu gibi seçenekler tamamen kullanıcının kullanımına bırakılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Easy Cut Studio başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?