ImgBurn
ImgBurn

ImgBurn

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    ImgBurn

ImgBurn İndir

ImgBurn CD ya da DVD yazdırmak isteyenlerin kullanabileceği programlardan biridir. Eğer siz de ücretsiz CD-DVD yazma programı arıyorsanız ImgBurn kullanmaktan keyif alabilirsiniz. Bu programı daha yakından tanımak için yazımızı okumaya devam edin.

 

ImgBurn HD formatta CD, DVD ve hatta Blu-Ray DVD desteğine sahip bir programdır. Özellikle Boot destekli CD ya da DVD oluşturmak isterseniz, mesela işletim sisteminizi DVD üzerine yazmak isterseniz bu program çok işinize yarayacaktır. Çünkü bu program ISO, DVD, BIN, NRG, DI, PDI gibi pek çok farklı dosya uzantısını otomatik olarak tanıma özelliğine sahiptir.

 

ImgBurn programını çok güzel özelliklere sahiptir. Bunlardan biri de dosyanızı hangi şekilde yazdırmak istiyorsanız ekrandan seçim yaparak sürükle-bırak yöntemi ile yeni dosyalar ekleyerek yapabilirsiniz. Programı bu sayfadan indir butonu ile indirebilirsiniz.

 

ImgBurn Programı ilk defa kullanacak olsanız bile hiç zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Basit ve sade ara yüzü sayesinde neler yapmanız gerektiğini rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Eğer yabancı diliniz yoksa ImgBurn Türkçe dil desteği kullanma şansına da sahipsiniz.

 

ImgBurn Türkçe dil desteği ile kullanmak için ek bir dosya yüklemeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz dosyayı (turkish.lng) “C:/ProgramFiles/ImgBurn/Languages” adresine yükleyin ve program içersindeki “Tools” menüsü altındaki  “Settings” kısmından Türkçe dilini seçin. Programı artık Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IcoFX başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?