Internet Download Manager
Internet Download Manager

Internet Download Manager

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Tonec Inc.

Internet Download Manager İndir

IDM (Internet Download Manager) bir çeşit dosya indirme işlemlerinin hızını düşürmeyi sağlayan indirme yöneticisidir. Bu dosya indirme yöneticisi sayesinde daha hızlı indirme yaparak indirme süresini kısaltabilirsiniz. Eğer internetinizin yavaşlığından şikâyetçiyseniz ya da sürekli çok büyük boyuta sahip programlar indiriyorsanız ve fazla beklemek istemiyorsanız IDM – Dosya İndirme Yöneticisi programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

IDM indirme programı çok güzel özelliklere sahiptir. Bunlardan en önemlisi kullandığınız tarayıcıya uyumludur. Yani bu programı kullanmak için kullanmayı tercih ettiğiniz internet tarayıcısından vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Firefox, Opera, Yandex gibi tüm internet tarayıcıları ile uyum sağlayarak çalışabilen bir programdır.

 

Eğer indirme hızınızı artırmak istemiyor ve bu programa ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız bir kez daha düşünün deriz. Çünkü programın en güzel özelliklerin biri de yarım kalan indirme işleminizi istediğiniz zaman devam ettirme şansı tanır. Bu sayede bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda, elektrikler kesildiğinde ya da internet bağlantınız koptuğunda acaba dosya indirmeyi durdurmuş mu, iptal olmuş mu, baştan almak zorunda mıyım gibi endişeler yaşamak zorunda kalmazsınız.

 

Internet Download Manager çok sade bir ara yüze sahip olduğu için kullanımı da oldukça basittir. Eğer ilk defa kullanacaksanız hiçbir yardım almadan kısa sürede programı çözeceğinizden eminiz. Ayrıca program yeni güncellemelerini otomatik olarak hallettiğinden her defasında yeni bir dosya indirmek için uğraşmazsınız. Internet Download Manager indirmek için web sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan Unlocker başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?