IRBoost Gate
IRBoost Gate

IRBoost Gate

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    IRBoost

IRBoost Gate İndir

IRBoost Gate; bir çeşit internet hızlandırma programıdır. Eğer siz de internet bağlantınızın hızının yavaşlığından şikayetçiyseniz ve de sözleşmeli olduğunuz için başka bir internet firmasına geçiş yapamıyorsanız, dolayısıyla internette surf yapmak sizin için işkence haline geldiyse bir de IRBoost Gate indirmenizi tavsiye ederiz.

 

İnternet bağlantısı hızlandırma programı adı üstünde internet hızını artırmaya yarar. Yani internet bağlantısı hızlı olanlar için gözle görülebilir bir etki sağlamaz. Fakat internet hızı çok düşük olanların mutlaka denemesi gereken bir program olduğunu söyleyebiliriz. Programı kullanmaya başladıktan sonra gerçekten de gözle görülebilir bir fark olduğunu anlayacaksınız.

 

IRBoost Gate ücretsiz programın çok sade ara yüzü sayesinde kullanımı da oldukça basittir.  Programı ek bilgiye ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer ilk defa kullanacaksanız hiçbir yardım almadan kısa sürede programı çözeceğinizden eminiz. Rahatlıkla internet bağlantınızı bu program ile güçlendirebilirsiniz.

 

Peki, IRBoost Gate nasıl çalışır? Güvenliğinizden şüphe ediyorsanız her bir bağlantı için proxy kullanılmasını da sağlayabiliyorsunuz. Program ile bağlantı hızınızı görebilir ve bağlantınızın genel durumunu inceleyebilirsiniz. Program internet üzerinden gönderilen gereksiz verileri temizlediği için internet hızınızda bir artış olduğunu hissedersiniz. Artık daha güçlü bir internet bağlantınız olduğunu bilgisayarınız bile anlayacaktır. İnternet hızlandırma programı önce verilerinizi programın kendi sunucusuna aktarır. Orada gereksiz internet verilerini siler. Böylece veriler sizin bilgisayarınıza ulaşmadan silinmiş olur. Bu sayede internet hızınızın performansını artırır.

Bir önceki yazımız olan TeamViewer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?