ISO TO USB
ISO TO USB

ISO TO USB

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    ISO TO USB

ISO TO USB İndir

ISO to USB; adı üzerinde bir çeşit USB oluşturma programıdır. Windows kurulum USB’si hazırlar. Tamamen ücretsiz ISO to USB indirmeden önce gelin bu programı daha yakından tanıyalım. Sahip olduğu özellikleri kullanıcıları tarafından çok sevildiği için sizi de tatmin edeceğini düşünüyoruz.

 

ISO to USB aslında bilgisayarınızda oluşturduğunuz ISO formatındaki kalıp dosyalarını USN flash belleklerinize ve harici hard disklerinize yazdırmanızı sağlayan bir programdır. Bu program BOOTMGR ve NTLDR boot modlarını destekler. Hatta FAT, FAT32, exFAT, NTFS dosya sistemlerine de destek verir. Oldukça kolay kullanıma sahip arayüzü sayesinde hiç zorluk çekmeden bu programın hakkından gelebilirsiniz. Üstelik ISO to USB Türkçe dil desteği olduğundan işiniz daha kolaydır.

 

Bu program ile hazırladığınız ya da sahip olduğunuz ISO dosyalarını (optik medyalar dışında) USB depolama birimlerine yazdırabilirsiniz. Bir ISO kalıbı oluşturmanız için CD / DVD gibi medyalardaki dosyaları kullanabilir ya da bilgisayarınızdaki dosyaları da ISO arşivine atabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdaki dosyaları optik medyalara ISO kalıpları ile yazdırmış olursunuz.

 

ISO to USB programı nedir?” sorusunun cevabını böylece vermiş olduk. Bu programa sahip olduğunuz zaman USB’den format atma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Minibook’larınız için Windows format USB’si oluşturabilirsiniz. Windows kurulum CD / DVD’lerin ISO kalıplarını da USB disklerinize yazdırabileceğinizi unutmayın. Ücretsiz ve kullanılması çok kolay olan programı hemen web sitemizden indirebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Dumpper başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?