iThemes Security İndir
iThemes Security İndir

iThemes Security İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

iThemes Security İndir

iThemes Security sayesinde WordPress altyapısını kullanan siteleriniz için güvenlik önlemleri alabilir ve gerçekleşme ihtimali bulunan saldırılara karşı korunabilirsiniz.

WordPress’in internet üzerindeki sitelerin %70’ini oluşturmasının ardından güvenlik önlemleri alınması da şart oldu. iThemes Security ise WordPress’te alabileceğiniz tüm önlemleri sizlere sunuyor.

WordPress’in en temel güvenlik önlemi giriş sayfasının uzantısını düzenlemekir. Varsayılan olarak karşınıza çıkan giriş sayfalarını düzenleyerek, bilinçsiz hackerların saldırılarından bir nebze kurtulabiliyorsunuz. iThemes Security indir, sizin düzenlemeniz gereken bu ayarlara kısayoldan erişebiliyorsunuz. Kötü niyetli kişilerin önüne geçebilmek için sitenize iThemes Security kurmanız gerekiyor.

WordPress üzerindeki admin panelinizden Eklentiler-Yeni Ekle sekmesi adı altında bulabileceğiniz eklentiyi buradan yükleyebiliyorsunuz. Eklentiyi aktif edip, ilk kez Admin Paneli-Security-Settings bölümüne geçtiğinizde Security Check ekranı ile karşılaşacaksınız. Burada Secure Site demeden, Close butonuna tıklayıp, ayarları kendiniz yapmanızı tavsiye ederiz.

Neden iThemes Security?

İnternet üzerindeki sitelerin %70’i WordPress altyapısını kullandığı için hackerlar kötü niyetli botlar oluşturuyorlar ve bunlar internet sitelerini sürekli tarıyor. Hedeflerinde WordPress tabanlı siteleri keşfedip, onlardan yararlanmak var. Sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebileceğiniz eklenti sayesinde bunun önüne geçebilirsiniz.

Güvenlik kategorisindeki güçlü eklentilerden biri de Wordfence Security ancak bu eklentiyi otomatik olarak çalıştırdığınızda sitenizin çok fazla kaynağını tüketiyor. Tecrübeli kişiler sistemden çok fazla yararlanmayan ve manuel olarak hamle yapabilecekleri eklentileri seviyorlar. Eski adı WP Securtiy olan ve artık iThemes Security olarak geçen güvenlik eklentisi milyonlarca indirme sayısına ulaşmış durumda, aldığı yorumlardan da ne kadar faydalı bir eklenti olduğunu anlayabilirsiniz.

iThemes Security Sayesinde site giriş adresinizi değiştirebiliyorsunuz, admin paneline maksimum hatalı giriş sayısını sınırlayabiliyorsunuz, bu sayede brute force ihtimalini aşağı çekiyorsunuz. Bunlar bile başlı başına iThemes Security kullanmanız için yeterli nedenler.

Bu eklenti kurun ve olduğu gibi bırakın tarzında bir eklenti değil, kurduktan sonra güvenliğiniz mucizevi bir şekilde artış göstermiyor, bazı ayarlar yapmalısınız. Bu ayarları yapmadan önce sitenizi yedeklemenizi tavsiye ederiz. Kritik ayarlar yapacağınız için sitenize kalıcı zararlar verebilirsiniz.

iThemes Security İndir, sayesinde sitenizin güvenliğini artırmanız mümkün! Hemen indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanın.

Bir önceki yazımız olan Unreal Engine 4 İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • GooglePlay:

    iThemes Security İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?